Společnost Global Systems uvádí novou verzi systému GS-STORE

6. dubna 2006
Windows na Macu oficiálně
Společnost Global Systems, a.s. je známá informačním systémem GS-STORE(r) určeným pro řízení maloobchodních řetězců. Systém GS-STORE(r) je výhradně českým produktem a od roku 1992 ho používaly prakticky všechny velké české obchodní řetězce. V současné době mají jeho různé verze stovky instalací v ČR a na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku a Bulharsku. Systém pokrývá širokou škálu formátů od malých samostatných prodejen až po obchodní řetězce s více než stovkou maloobchodních prodejen.
Společnost Global Systems uvádí novou verzi systému GS-STORE

V návaznosti na tuto tradici byla nyní uvedena nová verze systému, která představuje zásadní inovaci a využívá nejmodernější technologie. GS-STORE(r) verze 5 je založena na technologii DOT.NET společnosti Microsoft. Využívá vysoce spolehlivou SQL technologii ukládání dat a poskytuje uživateli pohodlí grafického rozhraní. Nová verze  samozřejmě podporuje požadavky zákona o registračních pokladnách a společnost Global Systems a.s. věří, že má nyní opět v ruce produkt, který přinese jejím zákazníkům stabilní informační prostředí pro dalších 10 let rozvoje.

Současný zájem zákazníků ukazuje, že do konce roku 2006 bude GS-STORE(r) verze 5 instalována na několika desítkách prodejen po celé ČR.

 

 

Více informací o společnosti Global Systems a.s. získáte na www.globalsystems.cz.

Váš názor Další článek: Windows na Macu oficiálně

Témata článku: Microsoft, Zásadní inovace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší