Společnost Frost & Sullivan udělila společnosti GN Netcom cenu za mimořádný přínos pro zákazníka

Společnost Frost & Sullivan udělila společnosti GN Netcom cenu za mimořádný přínos pro zákazníka

Společnost GN Netcom, přední mezinárodní firma dodávající inovativní náhlavní soupravy, získala prestižní cenu společnosti Frost & Sullivan za mimořádný přínos pro zákazníka v kategorii firemních náhlavních souprav dostupných na mezinárodním trhu. GN Netcom obdržela tuto cenu za řadu náhlavních souprav s označením MultiUse, které lze připojit k různým koncovým zařízením, jako mobilní telefony, pevné linky či počítače. Konkrétními oceněnými modely jsou Jabra PRO 9400 a Jabra GO 6400 Series.

Tato cena je každoročně udělována společnosti, která prokáže významné úspěchy při zavádění strategie zvyšování hodnoty nabízených služeb nebo produktů – zejména díky zlepšení návratnosti investic zákazníka.

„Společnost GN Netcom, jeden z největších výrobců firemních náhlavních souprav na světě, soustavně vytváří hodnotu pro své zákazníky nabídkou inovativních produktů, uplatněním svých rozsáhlých znalostí trhu a pochopením potřeb zákazníka,“ vysvětluje Mohamed Alaa Saayed, analytik působící v oddělení sjednocené komunikace (Unified Communications) společnosti Frost & Sullivan.

Mohamed Alaa Saayed dodává: „Sortiment společnosti GN Netcom řeší důležité problémy zákazníků a pomáhá firemním uživatelům zvyšovat efektivitu a produktivitu prostřednictvím jedné z největších a nejvíce inovativních nabídek bezdrátových náhlavních souprav. Ta je skutečně komplexní, od integrace jednotlivých zařízení, přes multifunkční náhlavní soupravy, integraci komunikačních aplikací až po náhlavní soupravy s vylepšenou sjednocenou komunikací, a zpřístupňuje tak komunikaci kdekoliv a kdykoliv.“

Společnost GN Netcom klade velký důraz na sjednocenou komunikaci a multifunkční využití svých produktů a soustavně svým zákazníkům dodává produkty s vysokou hodnotou. Její patentované integrované řešení rovněž zajišťuje koncovým uživatelům optimální pohodlí a zvyšuje tak návratnost celkových investic do sjednocené komunikace.

„Náš sortiment neustále přizpůsobujeme a vylepšujeme novými a inovativními produkty, které odpovídají požadavkům zákazníků," uvádí Jerry Mayo, prezident společnosti GN Netcom. „Snažíme se analyzovat a pochopit měnící se povahu pracovišť a najít způsoby, jak mohou náhlavní soupravy řešit různé potíže s firemní komunikací, proto nás velmi těší, že společnost Frost & Sullivan ocenila naše úspěchy v této oblasti.“

Oceněné náhlavní profesionální soupravy jsou jako první na světě vybaveny dotykovým displejem, který uživateli umožňuje jednoduše přepínat mezi hovory uskutečňovanými pomocí mobilního telefonu, pevné linky nebo softwarového telefonu v počítači. Soupravy Jabra GO 6400 a PRO 9400 disponují technologií Bluetooth i DECT a dovolují tak uživatelům volně se pohybovat a vykonávat v kanceláři další činnosti, a to do vzdálenosti až 150 metrů od pevné linky či softwarového telefonu na pracovním stole. Integrovaný 2,4“ dotykový LCD displej nastavuje nový standard snadného ovládání. Pomáhá uživatelům v nastavení prostřednictvím interaktivního uživatelského rozhraní, zobrazuje čísla volajících či zmeškaná volání, pokud například hovoříte na softwarovém telefonu a volá vám někdo na mobil. Dotykový displej se tak pro uživatele může stát jediným rozhraním pro ovládání pevné linky, softwarového telefonu i mobilu. Zároveň je souprava Jabra GO 6400 i PRO 9400 vybavena duálním mikrofonem pro potlačení šumu a technologií SafeTone pro ochranu před nadměrným hlukem.

Chcete-li se dozvědět podrobnější informace o značce Jabra a těchto produktech, navštivte stránky www.jabra.com.

Další článek: Absence Flashe v iPadu nevadí. Vznikají “iPad ready” weby

Témata článku: Go, Největší potíž, Softwarová společnost, Mobilní telefony dotykové, Frost, Pevná linka, Firemní zákazník, Softwarový produkt, Koncový uživatel, Firemní komunikace, Koncová cena, Jabra

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší