Společnost Exprit se stane součástí ICZ

Praha, 15. listopadu 2006 – Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, završí k 1. prosinci integraci společnosti Exprit spol. s r.o., jejíž akvizici uskutečnila vloni v prosinci. Společnost Exprit se do ICZ začlení jako nová divize Správa a řízení dokumentů a bude v rámci ICZ nadále rozvíjet své dosavadní portfolio produktů a služeb. V čele divize zůstává Jiří Votruba, dosavadní ředitel Expritu.
Společnost Exprit se stane součástí ICZ

„Sloučení společností, ke kterému dojde, je formálním vyvrcholením integrace, která probíhala v průběhu celého letošního roku. Přímé začlenění Expritu do struktury ICZ odráží důležitost jím poskytovaných služeb v našem portfoliu,“ řekl Bohuslav Cempírek, generální ředitel ICZ.

 

„Cílem ICZ je nabízet svým zákazníkům ucelenou nabídku služeb. A i naši zákazníci a partneři chtějí spolupracovat s vedoucími firmami na trhu. Těší mě, že ICZ může obohatit svou nabídku o naše zkušenosti v dynamicky se rozvíjející oblasti správy a řízení dokumentů, které jsme shromáždili za více než patnáct let našeho působení na trhu,“ doplnil Jiří Votruba, ředitel nové divize Správa a řízení dokumentů společnosti ICZ.

 

Na základě smlouvy o fúzi se společnost Exprit k 1. prosinci sloučí s ICZ a bude vymazána z obchodního rejstříku. ICZ převezme veškeré jmění zanikající společnosti, stejně jako všechna práva a povinnosti vyplývající z jejích závazkových vztahů. Pod ICZ přejdou také všichni zaměstnanci Expritu.

 

 

Kontaktní osoby:

                                                                                                    

Jiří Bouma, Marketing Manager, ICZ a.s.

(+ 420) 244 100 631, (+ 420) 724 429 136, jiri.bouma@i.cz

Jakub Hynek, EMC a.s.

(+ 420) 251 091 211, (+ 420) 606 246 215, jhynek@emcgroup.cz

 

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje