Společnost EXPERT & PARTNER engineering pořádá speciální seminář

8. listopadu 1999
Jak chytit video
Společnost EXPERT & PARTNER engineering pořádá spolu s partnerskými organizacemi ve dnech 18. a 19.11.99 v Kopřivnici speciální seminář pro kabelové operátory.
Společnost EXPERT & PARTNER engineering pořádá speciální seminář
Seminář je zaměřen na využití nových služeb v oblasti kabelových televizí a má sloužit jako zdroj informací pro rozvoj strategie kabelových operátorů pro příští století.

Součástí dvoudenního semináře budou jak přednášky tak i praktické ukázky pilotního provozu nových služeb, které budou moci operátoři kabelových televizí nabídnout svým klientům v nejbližším období.

Přednášky specialistů z jednotlivých partnerských organizací budou orientovány na technologie kabelových sítí (PHILIPS), možnosti rozšíření služeb kabelové televize (EXPERT & PARTNER engineering), technologie přenosu dat s využitím kabelové televize (CISCO SYSTEMS), aplikační vrstva a uživatelské rozhraní (MICROSOFT, SPRINX), možnosti poskytování hlasových a internetových služeb prostřednictvím CATV (CONTACTEL) a digitální kódování televizního programu a vlastní teletext v síti kabelové televize (KTK, ANTIK).

Česká společnost EXPERT & PARTNER engineering spol. s r.o. byla založena v prosinci roku 1991. Zabývá se informačními technologiemi a budováním komunikačních infrastruktur na úrovni světových standardů. Mezi významné klienty patří Česká národní banka, Česká spořitelna, Eurotel a Ministerstvo obrany ČR. V roce 1998 se výrazně zvýšil podíl manažersko – konzultačních služeb na celkovém obratu, který dosáhl výše 670 miliónů korun, a tak společnost EXPERT & PARTNER engineering zaujala 20 místo v žebříčku TOP 100 IT firem za rok 1998.

Informace o společnosti EXPERT & PARTNER engineering jsou k dispozici na http://www.epe.cz/

Firma ANTIK computers & communications je výrobcem televizní a komunikační techniky. Společnost dodává zařízení pro transfer signálů při televizních přenosech. Firma nabízí kabelovým televizím komplexní dodávku hardware pro zabezpečení digitálně kódovaného vysílání kanálů. Společnost ANTIK vyvinula vlastní kódovací systém KudyCRYPT, který je odolný vůči útokům „pirátů“. Nabízí také své komplexní řešení systému teletextu. Kromě televizní a komunikační techniky vyrábí společnost také software, kterým zabezpečuje komfortní obsluhu svých zařízení. V neposlední řadě se zabývá interaktivními aplikacemi v prostředí sítí CATV.

Informace o společnosti Antik jsou k dispozici na http://www.antik.sk/

CISCO SYSTEMS je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems.

Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení.

Informace o společnosti Cisco Systems jsou k dispozici na http://www.cisco.cz/

Společnost CONTACTEL byla založena v roce 1999 jako společný podnik Českých Radiokomunikací, a.s. a Tele Danmark A/S. Cílem společnosti Contactel je stát se vysoce kvalitním a alternativním poskytovatelem telekomunikačních služeb. Do liberalizace trhu v roce 2001, kdy se náplň činnosti rozšíří také o poskytování hlasových služeb, bude Contactel postupně uvádět na trh datové a internetové služby.

Informace o společnosti Contactel jsou k dispozici na http://www.contactel.cz/

KABELOVÁ TELEVIZE KOPŘIVNICE, je obchodní společnost a jejím výhradním vlastníkem je Město Kopřivnice.

V roce 1996 zahájila firma provoz televizního studia a pravidelné vysílání vlastních TV pořadů. V roce 1997 organizovala KTK první ročník přehlídky televizní tvorby kabelových televizí KAFKA ´97.

Firma se zabývá zejména: výstavbou a provozem televizních kabelových sítí, montážemi telekomunikační techniky, TV vysíláním, výrobou reklamních a propagačních filmů, vysíláním reklamy ve vlastní kabelové síti a v jiných městech, výrobou VIDEOTEXTOVÉ reklamy.

Informace o společnosti Kabelová televize Kopřivnice jsou k dispozici na http://www.ktk.cz/

Posláním společnosti MICROSOFT v ČR je přinášet pozitivní změny do každodenního života našich lidí. Kdekoliv lidé pracují, učí se nebo si hrají, usilujeme o usnadnění jejich života prostřednictvím informačních technologií nejvyšší světové úrovně, které jsou lokalizovány nebo přizpůsobeny našemu trhu. Microsoft je připraven přispět ke zkvalitnění vzdělání, zvýšení produktivity práce, pozvednutí konkurenceschopnosti našich firem a umožnění integrace našeho státu do NATO a EU podporou rozvoje dovedností v oblasti informačních technologií a počítačové gramotnosti v naší zemi.

Informace o společnosti Microsoft® jsou k dispozici na http://www.microsoft.com/cze

SPRINX je česká společnost, která v roce 1999 založila dceřinnou společnost ATLAS.CZ. Od založení se specializuje na tvorbu Internetových a Intranetových aplikací. Vzhledem k tomu, že se obě společnosti od počátku snaží svá řešení budovat na platformách software od firmy Microsoft, staly se i technologickými partnery této firmy. Firma Sprinx je jediným Large Account Resellerem a integrátorem produktu Microsoft Commercial Internet System (MCIS) s působností v České a Slovenské republice.

Informace o společnosti Sprinx jsou k dispozici na http://www.sprinx.cz/

Váš názor Další článek: Jak chytit video

Témata článku: Software, Microsoft, Kabelová televize, Česká televize vysílání, Expert, Česká televize, Televize 60, Televize 02, Engineering, Teletext České televize, Televize 81, Televize 32, Česká televize i vysílání, Televize 80, Televize 4 k, Teletext, I televize, Televize 55


Určitě si přečtěte

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

** Loni ajťáky vystrašilo přetečení GPS čítače týdnů ** Nemělo se stát vůbec nic, ale svět opět nebyl připravený ** Za 18 let nás ale čeká ještě něco mnohem většího

Jakub Čížek | 66

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

** Myslíte si, že umíte programovat? ** Ale prosím vás, zkuste jazyk Wenyan nebo Malbolge ** Z ezoterických jazyků zešílíte, nebo vás zaměstnají v Googlu

Jakub Čížek | 25

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

** Mapy Googlu mají spoustu funkcí, které jsou často přehlíženy ** Využijte například podrobnější možnosti plánování cest ** Hodit se mohou i tipy na sdílení nebo pohledy do minulosti

Karel Kilián | 25

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

** Google zavádí techniku ScrollToTextFragment ** Umí vytvořit odkaz na konkrétní slovo na stránce ** Podle kritiků by to mohl být bezpečnostní problém

Jakub Čížek | 41Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky