Společnost Epson zjednodušuje práci s fotografiemi v terénu díky podpoře pro zařízení Photoviewer

Společnost Epson zjednodušuje práci s fotografiemi v terénu díky podpoře pro zařízení Photoviewer

Společnost Epson, celosvětový průkopník v oblasti digitálního zobrazování, oznamuje vydání bezplatné aktualizace firmwaru pro multimediální prohlížeče P6000 a P7000. Nový firmware umožňuje spřažené snímání, které fotografům nabízí okamžitý a přímý přístup k vysoce kvalitním náhledům snímků a vzdálené snímání. Aktualizace je pro všechny uživatele zařízení Photoviewer P6000 a P7000 dostupná na evropském webu společnosti Epson od 4. srpna 2009.

Nový firmware umožňuje fotografovat přímo do zařízení Photoviewer vzdáleným ovládáním spouště fotoaparátu ze vzdálenosti až sedm metrů od fotoaparátu. Bezprostředně po pořízení si můžete snímek prohlédnout na bezkonkurenční obrazovce zařízení Photoviewer. Snímky jsou ukládány jak na paměťovou kartu fotoaparátu, tak na pevný disk (HDD) zařízení Photoviewer, čímž je eliminována nutnost přenášení snímků později a zároveň dochází k zálohování všech fotografií.

Jon Pardoe, produktový manažer společnosti Epson Europe, k tomu dodává: Vysoce kvalitní náhledy přímo z fotoaparátu umožňují okamžitě detailně prohlédnout snímek a podle potřeby upravit nastavení pro další snímky. Spřažené snímání je užitečné pro vzdálené pořizování fotografií. Díky novému firmwaru společnosti Epson navíc můžete své snímky prohlížet na vysoce kvalitních obrazovkách zařízení Photoviewer P6000 a P7000.To je ideální pro fotografy krajin a portrétů, kteří potřebují vyšší úroveň flexibility při připravování scény a jejím konečném zachycení. Tento produkt ocení rovněž fotografové, kteří potřebují pracovat ve stísněném prostředí nebo z nepohodlného úhlu, neboť jim umožňuje kontrolovat záběr, i když jsou od fotoaparátu vzdáleni.

Zařízení Photoviewer řady P jsou profesionální nástroje pro správu médií umožňující fotografům ukládat a detailně prohlížet vysoce kvalitní obrázky v terénu a na cestách. Zařízení P7000 a P6000 obsahují pevné disky s kapacitou 160 GB a 80 GB a velké LCD displeje Epson Photo Fine Premia s rozlišením 640 x 480 pixelů. Široký rozsah barev pokrývající 94 procent palety Adobe® RGB zaručuje téměř dokonalé zobrazení barev.

Nový firmware podporuje spřažené snímání s fotoaparáty Nikon D90, D300, D700, D3, D3X a Canon 40D, 50D, 5D Mark II, 1D Mark III a 1Ds Mark III.

Pokyny k instalaci a používání jsou dostupné při stažení firmwaru, který naleznete na následující adrese:

http://esupport.epson-europe.com/FileDetails.aspx?lng=en-GB&id=324469.

Témata článku: Široký rozsah, Nová aktualizace, Profesionální fotograf, Snímání, Digitální fotoaparáty canon, Firmware, LNG, Snímek, Pořízený obrázek, Široký úhel, Nová fotografie, Pokyn, Fine, Digitální fotoaparáty nikon, Mark

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje