Společnost Epson uvádí zařízení řady SX410 Series: vynikající multifunkční zařízení pro tisk bez počítače

26. července 2009
Týden Živě: Facebook a Twitter
Společnost Epson uvádí zařízení řady SX410 Series: vynikající multifunkční zařízení pro tisk bez počítače

Společnost Epson, průkopník na poli domácího tisku, představuje řadu Epson Stylus SX410 – nové multifunkční zařízení se samostatnými inkousty, které nabízí tisk, skenování a kopírování v jednom kompaktním, elegantním zařízení.

Jelikož je zařízení řady Epson Stylus SX410 vybaveno vynikajícím displejem LCD o úhlopříčce 6,3 cm, zásuvkami na paměťové karty a vestavěným rozhraním PictBridge, není třeba pro tisk fotografií použít počítač. Displej LCD rovněž umožňuje kopírování dokumentů a fotografií, obnovu barev při skenování starých vybledlých fotografií a snadné prohlížení všech funkcí nabídky.

Zařízení Epson Stylus SX410 je cenově výhodné, protože používá nízkonákladové samostatné inkousty, takže je vždy potřeba vyměnit pouze spotřebovanou barvu. Tyto samostatné inkoustové kazety jsou snadno rozpoznatelné podle obrázku geparda1 a jsou dostupné jak jednotlivě balené tak i vpohodlném úsporném balíčku Multipack.

Zařízení řady Epson Stylus SX410 používá inkoust Epson DURABrite™ Ultra, který představuje pokročilou technologii na bázi pigmentu, která uzavírá pigmentové částice ochranným pryskyřičným obalem. Díky tomu je inkoust odolný proti vodě a rozmazání, může být použit se zvýrazňovači. Rovněž vytváří vynikající jasný text a fotografie v kvalitě jako z fotolaboratoře, které ve fotoalbu vydrží více než 200 let.

Zařízení využívá technologii Epson PhotoEnhance, která umožňuje dosahovat při tisku fotografií těch nejlepších výsledků. Obrázky obsahující tóny pleti, krajinu nebo obzor jsou automaticky detekovány a reprodukovány s detailnějšími barvami, aby bylo dosaženo zlepšení jejich celkového tónu a kontrastu. Zahrnut je také software Epson Easy Photo Print, který usnadňuje odstraňování červených očí.

Zařízení řady Epson Stylus SX410 poskytuje ostré, zřetelné kopie skenovaných fotografií pomocí skeneru s rozlišením 1 200 dpi a díky softwaru Epson Easy Photo FixTM můžete obnovit barvy, odstranit prach a upravit prosvětlení při skenování starých vybledlých fotografií.

1 Doporučené inkoustové cartridge. Pro plnou kompatibilitu cartridgí navštivte www.epson.cz.

Pro nejkvalitnější fotografie doporučuje společnost Epson použít řadu lesklých fotografických papírů Epson. Papíry jsou dostupné ve třech povrchových úpravách – fotografický papír, lesklý fotografický papír a speciální lesklý fotografický papír. Díky tří-, čtyř- a pětihvězdičkovému hodnocení je výběr fotografického papíru snadný.

Zařízení řady Epson Stylus SX410 nesou osvědčení ENERGY STAR®, což odráží trvalou snahu společnosti Epson snižovat emise oxidu uhličitého uvolňované kvůli provozu jejích produktů.

Mo Musa, produktová manažerka společnosti Epson Europe, říká: „Zařízení řady Epson Stylus SX410 nabízí vysoce kvalitní výsledky vyhovující veškerým požadavkům našich spotřebitelů na tisk, skenování a kopírování. Navíc je vybaveno samostatnými inkoustovými kazetami, které poskytují cenově dostupné řešení pro tisk. Domácnosti, jež dnes a denně řeší různé potřeby tisku, skenování a kopírování od domácích úkolů, kancelářských dokumentů či internetových stránek po fotografie, zjistí, že řada zařízení Stylus SX410 Series představuje ideální hospodárné řešení, které nedělá kompromisy v kvalitě.“

Přehled charakteristických vlastností zařízení řady Epson Stylus SX410:

 • kompaktní multifunkční zařízení umožňující tisk, skenování a kopírovaní;
 • úsporný tisk se samostatnými inkoustovými zásobníky – měníte pouze tu barvu, která se spotřebuje;
 • prohlížení a tisk fotografií přímo z paměťové karty za pomoci displeje LCD s úhlopříčkou 6,3 cm;
 • přímý tisk fotografií z digitálního fotoaparátu s rozhraním PictBridge;
 • vysoká rychlost tisku – až 34 stran za minutu;
 • tisk vysoce kvalitních dokumentů a fotografií v kvalitě jako z fotolaboratoře pomocí inkoustu Epson DURABrite Ultra;
 • odstranění efektu červených očí a vylepšování fotografií pomocí softwaru Epson Easy Photo Print;
 • odstranění prachu a úprava prosvětlení při skenování starých vybledlých fotografií díky softwaru Epson Easy Photo FixTM;
 • software pro optické rozpoznání znaků (OCR) ABBYY® FineReader® umožňuje upravování naskenovaného textu;
 • multifunkční zařízení nesoucí osvědčení ENERGY STAR®;
 • doporučená maloobchodní cena včetně DPH 2 690 Kč – na trhu od 1. srpna 2009.
Další článek: Týden Živě: Facebook a Twitter

Témata článku: Energy, Snadné odstranění, Multifunkční zařízení, Oxid, Cartridge, Epson, Pokročilé odstranění, Fotoalba, Kvalitní digitální kompaktní fotoaparáty, Epson Stylus, Fixy, Star, Print, Oxid uhličitý, Zařízení, Zvýrazňovače, Easy, Snadná obnova, Pracovní počítač na Mall.cz


Určitě si přečtěte

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 48

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 105

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 98Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky