Společnost Epson uvádí nový všestranný multimediální videoprojektor pro vzdělávací instituce

6. listopadu 2009
Nové KDE 4.3.3 opravuje desítky chyb
Společnost Epson uvádí nový všestranný multimediální videoprojektor pro vzdělávací instituce

Společnost Epson, světová jednička na trhu s videoprojektory, oznamuje uvedení projektoru EB-W8D, jediného řešení multifunkčního videoprojektoru navrženého speciálně pro vzdělávací instituce.Přenosný a funkčně bohatý projektor EB-W8D disponuje přehrávačem disků DVD a formátu DivX a stereofonními reproduktory. Vnáší tak do učeben všestranné multimediální zařízení.

Projektor EB-W8D přináší to nejnovější z inovací společnosti Epson společně s působivým výstupem barevného světla (CLO) v hodnotě 2 500 lumenů a kontrastním poměrem 3 000:1. Výsledkem je, že studenti získají vynikající obraz i v jasných prostředích.Rozlišení WXGA v kombinaci s pokročilou obrazovou technologií 3LCD od společnosti Epson rovněž zajišťuje jasnost a ostrost obrazu.

Nová funkce Automatická optimalizace barev zajišťuje, že videoprojektor není třeba ručně dolaďovat.Provozní a barevné režimy se automaticky adaptují na nejlepší přednastavené hodnoty podle osvětlení v dané místnosti. Tím je zajištěno snadné ovládání v učebně a dosažení toho nejlepšího obrazu.

Raphael Payre, produktový manažer společnosti Epson Europe, poznamenal:„Projektor EB-W8D přináší vyučujícím a studentům nepřekonatelné možnosti videoprojekce.S integrovaným přehrávačem DVD/DivX a dvěma 10W stereofonními reproduktory nabízí projektor EB-W8D skutečné multimediální možnosti.Jeho malá velikost, lehkost a pohodlná rukojeť usnadňují přenos z jedné učebny do druhé.Snadné nastavení a rychlé spuštění rovněž znamenají, že vyučování lze zahájit okamžitě bez ztráty pozornosti studentů.“

Projektor EB-W8D byl navržen pro moderní vzdělávací zařízení, jež kladou důraz na multimediální výuku, a přináší svým uživatelům spoustu výhod.Vyučující mohou využít výhod funkcí, jako je multimediální prohlížeč jednotek Flash, který umožňuje okamžitou videoprojekci souborů přímo z klíče USB.Tato funkce nejen že šetří čas, ale také zvyšuje mobilitu videoprojektoru, protože k projekci souborů není potřeba žádný počítač.Vertikální korekce lichoběžníku zajišťuje automatickou projekci skvělého obrazu, který společně s funkcemi rychlého spuštění a vypnutí umožňuje okamžité zahájení i ukončení výuky.

Společnost Epson se zavázala chránit životní prostředí, a proto je projektor EB-W8D vybaven nízkowattovou lampou E-TORL, která šetří náklady a energii bez vlivu na jas obrazu.Lampa E-TORL rovněž zaručuje velmi dlouhou životnost, což znamená, že celkové náklady na vlastnictví jsou mnohem nižší. Lampu není třeba měnit i několik let.

Raphael Payre dodal:„Společnost Epson je v současnosti jediným výrobcem videoprojektorů s řešením multifunkčního multimediálního videoprojektoru speciálně navrženého pro vzdělávací instituce.Snažili jsme se brát v úvahu názory zákazníků a přinášíme na trh ty nejlepší inovace. Věříme, že projektor EB-W8D překročí všechna očekávání.

Shrnutí hlavních funkcí řady Epson EB-W8D:

  • integrovaný multimediální videoprojektor s přehrávačem DVD/DivX a dvěma 10 W stereofonními reproduktory,
  • snadné použití a mobilita – ideální pro sdílení ve vzdělávacích institucích,
  • vstup mikrofonu pro zesílení hlasu vyučujícího v učebně,
  • multimediální přehrávač USB umožňuje snadné přehrávání videa a obrázků,
  • doporučená maloobchodní cena včetně DPH je 22 680,- Kč – na trhu od 15. října 2009.
Další článek: Nové KDE 4.3.3 opravuje desítky chyb

Témata článku: Obrazový vstup, Projektor, Ideální poměr, Projektory epson, Ideální kombinace, Dlouhá životnost, Okamžité vypnutí, Lumen

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší