Společnost Epson představuje rychlý, snadno ovladatelný a úsporný kancelářský skener Perfection V500 Office

Společnost Epson představuje rychlý, snadno ovladatelný a úsporný kancelářský skener Perfection V500 Office

Nový skener Perfection V500 Office společnosti Epson je ideálním řešením pro všechny malé podniky. Skenování je velmi rychlé a úsporné, čímž dochází ke zlepšení efektivity. Skener není nutné zahřívat, proto mohou uživatelé začít používat skener V500 Office téměř okamžitě. Díky optickému rozlišení 6400 dpi, možnosti vysokokompresního skenování a skenování do prohledávatelných dokumentů PDF splňuje skener Epson Perfection V500 Office nároky na skenování dokumentů, fotografií a filmů jakékoli domácnosti nebo malé kanceláře.

Automatický podavač papíru až na 30 stran umožňuje skenování většího objemu dokumentů. Díky funkci skenování do prohledávatelných dokumentů PDF je možné skenovat více stránek a automaticky je ukládat do souboru PDF. Dokumenty, fotografie a filmy mohou být také skenovány přímo do digitálních archivů, čímž můžete stisknutím jediného tlačítka obsah uchovávávat a sdílet.

Jon Pardoe, produktový manažer společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „Skener Epson Perfection V500 Office nabízí naši inovativní technologii ReadyScan LED, čímž šetří energii a umožňuje prakticky okamžité spuštění zaručující maximální efektivitu. Stačí skener V500 Office zapnout a začít skenovat. Kromě elegantního vzhledu kombinuje skener V500 Office také rychlost, jednoduchost a kvalitu. Díky těmto vlastnostem pokaždé dosahuje nejlepších výsledků.

Skener Epson Perfection V500 Office se zabudovanou jednotkou pro skenování průhledných předloh podporuje plně panoramatické zobrazení filmů středního formátu. Díky schopnosti najednou skenovat 12 rámečků 35mm filmového pásku, 4 rámečky 35mm diapozitivů nebo 1 rámeček středního formátu velikosti 6 x 12 cm je skener V500 Office ideální k uchovávání důležitých diapozitivů a obrázků.

Softwarový balíček dodávaný se skenerem Perfection V500 Office obsahuje software Epson Scan 3.7, který byl vytvořen, aby usnadnil skenování. Tento software nabízí vysokokompresní vícestránkové skenování do dokumentů PDF a funkce vylepšeného textu umožňuje náročné skenování dokumentů, jako jsou například barevné faktury. Software Epson Easy Photo Fix™ s funkcemi odstranění prachu, obnovy barev a korekce podsvícení pokaždé zajišťuje vynikající kvalitu obrazu a viditelnost.

Dalším softwarem je Adobe® PhotoShop® Elements 6[1] a ABBYY FineReader® 6 Sprint Plus[2].

Přehled klíčových vlastností skeneru Epson Perfection V500 Office:

·automatický podavač papíru a skenování filmů v jediném zařízení;

·technologie ReadyScan Led umožňující okamžité a úsporné skenování;

·skenování celé řady formátů filmů a fotografií;

·skenování do prohledávatelných dokumentů PDF;

·obnova a opravení starých obrázků pomocí technologií DIGITAL ICE™ a Epson Easy Photo Fix™;

·optické rozlišení 6 400 dpi;

·doporučená maloobchodní cena včetně DPH 9. 990,- Kč, na trhu od 1. října 2009.


 


[1]Software Adobe PhotoShop Elements 5 pro operační systém Mac

[2]Software ABBYY FineReader 5 Sprint Plus pro operační systém Mac

Investor dal 200 miliónů dolarů za podíl v českém AVG Technologies

Témata článku: Easy, Skenery, Rámeček, Sprint, Epson, PDF, Fixy, Skener, Elements, Malý objem

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší