Společnost Epson nabízí zdarma tiskovou aplikaci pro uživatele zařízení Apple iPhone a iPod

Společnost Epson nabízí zdarma tiskovou aplikaci pro uživatele zařízení Apple iPhone a iPod

Uživatelé dotykových zařízení iPhone anebo iPod[1] nyní mohou tisknout fotografie přímo z těchto zařízení pomocí nové snadno ovladatelné aplikace iPrint od společnosti Epson, která je zdarma. Aplikace iPrint byla vyvinuta společností Epson a umožňuje uživatelům bezdrátový tisk na většině tiskáren Epson s připojením přes síť Ethernet anebo Wi-Fi, včetně řady Epson StylusPhoto a Epson Stylus Office.Aplikace Epson iPrint představuje vynikající doplněk tisku libovolných fotografií z dotykových zařízení iPhone anebo iPod.

Společnost Epson poskytuje uživatelům pohodlný způsob tisku vysoce kvalitních fotografií přímým přenosem do tiskárny Epson pomocí aplikace EpsoniPrint,“ řekl Kevin Toes, produktový manažer oddělení Consumer Inkjet ve společnosti Epson Europe. „Aplikace EpsoniPrint dává uživatelům dotykových zařízení iPhone a iPod větší flexibilitu a umožňuje jim tisknout na různé formáty fotografického papíru i na papír formátu A4.“

Aplikace Epson iPrint je dostupná zdarma přes službu App Store v zařízeních iPhone a iPod anebo na adrese www.itunes.com/appstore/ a je k dispozici v angličtině, němčině, španělštině, italštině, holandštině a portugalštině. Jestliže chcete další informace o aplikaci EpsoniPrint a o kompatibilních tiskárnách Epson, navštivte webovou lokalitu AppleAppStorea vyhledejte položku EpsoniPrint.


[1]Aplikace je kompatibilní s dotykovými zařízeními iPhone anebo iPod, verzí 2.2.1 anebo novější.

Témata článku: iPhone, iPod, Epson, iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí