Společnost Epson na veletrhu FESPA 2010 představila grafickou kreativitu

Společnost Epson na veletrhu FESPA 2010 představila grafickou kreativitu

Společnost Epson předvedla na veletrhu FESPA všestranné možnosti své technologie inkoustového tisku Micro Piezoa kolekce inkoustů UltraChrome určené k tvorbě kreativní grafiky pro poutače, umělecké dekorace a design interiérů, ve spolupráci s řadou partnerů pro oblast médií a RIP software.

Ke společnosti Epson se na stánku připojily i společnosti G3S, ColorGATE, COM2-C, Bamberger Kaliko, EFI, Caldera, Ergosoft a 3P. Tito odborní průmysloví partneři předvedli řadu kreativních aplikací v oblasti zobrazovací grafiky s využitím nejnovějších modelů inkoustových tiskáren Epson řady Stylus Pro: Epson Stylus Pro WT7900, Stylus Pro 7700, Stylus Pro 9700, Stylus Pro 9900 a Stylus Pro GS6000.

  • Grafika pro displeje: Společnost Epson prostřednictvím modelu Stylus Pro GS6000 a nového materiálu BioMedia demonstrovala ekologicky šetrnou produkci poutačů pro aplikace v interiérech i exteriérech. BioMedia jsou biologicky rozložitelné a recyklovatelné materiály vyráběné společností G3S. Podílejí se na vzhledu a trvanlivosti laminovaných fólií, biologicky se však rozloží do pěti let.
  • Design interiérů: Ve spolupráci se společnostmi Bamberger Kaliko GmbH, COM2-C a ColorGATE představila společnost Epson prostřednictvím modelu Stylus Pro GS6000 řešení k produkci individuálních svinovacích žaluzií.
  • Poutače: Společnosti Ergosoft a 3P využijí k ukázce výroby speciálních textilních nápisů, které mají lepší viditelnost na flexibilních, robustních a finančně výhodných materiálech, modely Stylus Pro 7700 a GS6000.Ukázku produkce bez využití chemie pomocí fólií na šablony, podložky a k flexotisku předvedla na tiskárně Stylus Pro 9900 společnost Filmgate 6 RIP z ColorGATE.
  • Prodejní poutače: Svůj nástroj RIP k tvorbě prodejních poutačů na médiích Epson (včetně MetallicProof Film) vhodný pro modely WT7900 a Stylus Pro 9700 předvedla společnost EFI. Bílý inkoust Epson Ultrachrome HDR používaný na průhledných nebo metalických fóliích vytvoří na médiu neprůhlednou základní vrstvu, a při tisku barevným inkoustem umožňuje dosáhnout vysokou sytost barev a rozlišení jako při tisku na papír. Při tisku na médium MetallicProof Film bez použití bílé základní vrstvy lze dosáhnout metalických barev, např. zlaté a bronzové, ale i modré, červené, zelené apod., což u materiálů pro prodejní poutače umožňuje vytvořit mnohem kreativnější designy.
  • Řešení pracovního toku výroby Společnost Caldera prostřednictvím modelu Stylus Pro GS6000 tiskla na plátno Epson GS a předvedla své řešení work-flow ve výrobě. Toto partnerství nabízí sjednocení bodových barev a simulaci výstupu v reálném čase pro řešení work-flow plně vybavené velkoformátové výroby.

Claes Jeppsson, Head of sales EMEA, ProGraphics ze společnosti Epson Europe, říká: „Firmy se zájmem o tvorbu materiálů, které vyniknou, si z naší přehlídky na veletrhu FESPA odnesly několik skvělých nápadů a tipů. Spolu s našimi partnery jsme jim na nejlepších inkoustových tiskárnách na trhu předvedli, kam lze posunout hranice kreativity v oblasti grafiky, umělecké dekorace a designu interiéru.“

Další článek: Seznam vylepšil vyhledávání obrázků, přidal Wikipedii a prodej

Témata článku: R.I.P., Flow, Work, Reálné využití, Epson Stylus, Zlatá barva, Epson, Skvělé řešení, Tiskárny inkoustové, Velkoformátové tiskárny, Tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

** Nadnárodní korporace zaměstnávají stovky tisíc lidí ** Mají tedy velikost metropolí ** Srovnali jsme je s českými krajskými městy

Jakub Čížek | 14

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu