Společnost Engen Petroleum zavádí řešení mySAP CRM

Společnost SAP oznámila, že firma Engen Petroleum, vedoucí africká petrochemická společnost, zavedla řešení mySAP Customer Relationship Management (CRM).
Společnost Engen Petroleum zavádí řešení mySAP CRM
Společnost SAP oznámila, že firma Engen Petroleum, vedoucí africká petrochemická společnost, zavedla řešení mySAP Customer Relationship Management (CRM). Společnost Engen implementovala řešení mySAP CRM jako součást své integrované obchodní strategie a v současné době již zaznamenává reálné obchodní přínosy díky včasnějším dodávkám, lepší komunikaci se zákazníky, efektivnímu sledování informací na rozhodovací úrovni a snížení provozních nákladů.

Prostřednictvím řešení mySAP CRM firma Engen sloučila všechny své zákaznické telefonní kontakty do centralizovaného call centra v jihoafrickém Kapském městě. Zefektivnění celého systému umožnilo tomuto call centru zvýšit průměrný denní počet telefonních hovorů z 1 600 na 2 500 přijatých hovorů a zpracovat 300 objednávek za hodinu, což představuje zhruba celkový počet 40 000 objednávek za měsíc. Call centrum také vyřídí přibližně 10 000 odchozích hovorů měsíčně.

Prostřednictvím řešení mySAP CRM přijímají pracovníci společnosti Engen objednávky zákazníků, provádějí změny objednávek a sledují celkové objednávky, při využití jednoho integrovaného systému. Systém automaticky zpracuje a zobrazí informace o zákazníkovi včetně jeho kontaktního jména, předchozích interakcí, objednávky a kreditního limitu. Společnost Engen tak získává důležité výhody v rámci efektivnějšího sledování podnikových dat, přičemž zároveň snižuje náklady na údržbu systému.

Váš názor Další článek: Intel opět hýbe cenami a opět směrem dolů

Témata článku: Celkové náklady, Reálné využití, Call, Efektivní využití


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 65Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu