Společnost EIITE přináší chybějící školení a certifikace

11. října 1999
Kde jsou uloženy parametry AT?
Společnost EIITE s.r.o. přináší na český trh dosud chybějící, mezinárodně uznávaná školení a certifikace pro základy Informačních Technologií IT a Informačních systémů IS
Společnost EIITE přináší chybějící školení a certifikace
Společnost EIITE dnes představila nová, na českém trhu dosud chybějící revoluční školení a certifikace A+ a Network+. Transfer tohoto know-how do ČR je výsledkem nově navázaných partnerských vztahů mezi EIITE a jejím novým strategickým partnerem - firmou GTS.

Představitelé společnosti EIITE a GTS představili na letošním Invexu GTS Official Curriculum, jenž obohatí současný trh s autorizovanými počítačovými školeními a certifikacemi. Tento program je určen pro ty, kteří chtějí začít pracovat v oblasti technologií a systémů :

  • Jednotlivce - laiky v oboru IT/IS,

  • pokročilé uživatele PC

  • existující techniky (PC a příslušenství,bílá technika, …), kteří potřebují dosáhnout znalostí IT/IS

  • zájemce o rekvalifikaci - laiky, kteří chtějí pracovat v oboru IT/IS

  • potenciální specialisty, pracující v distribučních kanálech (HW a SW) a poskytovatelé služeb

  • potenciální pracovníci podpory IT/IS

  • a další
O společnosti EIITE s.r.o.

Společnost EIITE byla založena v květnu roku 1994 v Ostravě s cílem stát se špičkovým poskytovatelem autorizovaných služeb pro IT. V následujících letech EIITE podstatně rozšířila autorizační statuty i působnost na celé území ČR. Dnes je EIITE společnost činná výhradně v oblasti autorizovaných služeb pro IT, realizující hlavně vzdělávání a podporu IT/IS, je nezávislá na dodávkách HW i SW, tj. technické ani programové vybavení samostatně nedodává. EIITE disponuje po léta budovaným, specializovaným týmem interních a externích lektorů a specialistů s nejvyšší dosažitelnou úrovní mezinárodně platných certifikací v odpovídajících oblastech.

Společnost EIITE je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti poskytování vzdělávání a podpory firem Compaq (Compaq ATC), Microsoft (Senior MS CTEC, MCSP), Novel (NAEC, NSP), Global Training Solutions (GTS Partner), je rovněž držitelem akreditace MŠMT pro rekvalifikace v oblasti IT. Společnost EIITE je také autorizovaným testovacím střediskem firmy Sylvan Prometric (Sylvan Prometric APTC).

Společnost EIITE vyvíjí svou činnost ve dvou pobočkách - v Praze a v Ostravě. Má 20 stálých zaměstnanců a zhruba 30 smluvních externích konzultantů a lektorů.

O společnosti GTS
Společnost GTS (Global Training Solutions) je společností, která zajišťuje pro společnost CompTIA marketingové a prodejní aktivity, včetně lokalizací courseware pro školení A+ a Network+. V současné době má celosvětově přes 350 partnerů - GTS Partner, kteří poskytují kompletní A+ Certifikaci.

O společnosti CompTIA
CompTIA (Computing Technology Industry Association) je 17let fungující nezisková organizace, která reprezentuje přes 7,500 společností z oboru IT/IS i příbuzných oborů. Vedení společnosti sídlí v Lombardu. CompTIA reprezentuje výrobce hardware a software, distributory, prodejce, systémové integrátory, školící centra, poskytovatele služeb, telekomunikační a Internetové společnosti (Compaq, Microsoft, Novell, IBM, Epson, Apple, Fujitsu, Siemens, Tektronix, Hewlett-Packard, Intel, MicroAge, Packard Bell, …). Za sponzorství těchto společností vznikají ve společnosti CompTIA jedinečné profesionální a obchodní standardy pro oblast informačních technologií.

O programu A+
Program A+pokrývá základní znalosti HW a SW IT/IS. Laikovi je programem doručeno kompletní know-how nutné ke startu kariéry IT profesionála. Program A+ je základním kamenem pro úspěšné absolvování autorizovaných programů školení a certifikací producentů IT, které již primárně vyžadují znalost IT/IS na této úrovni.

O programu Network +
Jedná se o nadstavbou programu A+, která doplňuje nezbytné znalosti z oblasti networkingu. Spolu s A+ tvoří základní a nezbytné kompendium znalostí pro absolvování autorizovaných programů školení a certifikací producentů IT.
Váš názor Další článek: Kde jsou uloženy parametry AT?

Témata článku: Microsoft, Apple, Transfer, Obor, Network Solutions, Základní znalost, Znalost, Nejvyšší úroveň, Laika, Packard Bell, Producent


Určitě si přečtěte

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky