Společnost EastMedia, spol. s r.o. poroste s MBS - Navision

Společnost EastMedia, spol. s r.o. v Praze je vydavatel časopisu Mag Real a patří do skupiny francouzského vydavatele HS3 Group. Jejich významný úspěch je zaručen týmem odborníků a úzce specializovanými pobočkami (vydavatelství, koncepce časopisu a distribuce).
Společnost EastMedia, spol. s r.o. poroste s MBS - Navision

 

Ve výběrovém řízení se společnost EastMedia, spol. s r.o. rozhodla pro informační systém MBS-Navision 4.0 a pro společnost AXIOM SW s.r.o., která bude informační systém implementovat a následně provádět jeho údržbu.

 

Společnost EastMedia, spol. s r.o. očekává zvýšení spolehlivosti a rychlosti zpracování informací, zlepšení informovanosti v obchodních procesech a zvýšení efektivity obchodních aktivit. Díky využití manažerských výstupů chce rovněž dosáhnout vyšší efektivity strategického a operativního řízení firmy a tím účinněji snižovat náklady a zvyšovat výnosy.

 

O společnosti AXIOM SW s.r.o.

AXIOM SW s.r.o. je stabilní společnost zabývající se implementací moderních podnikových informačních systémů. V roce 1994 jsme vstoupili do dealerské sítě NAVISION (dnes Microsoft Business Solutions), Jsme specialisté na řešení podnikových IS pro firmy z oblasti leasingu, pojišťovnictví, velkoobchodu, maloobchodu, výroby a řízení projektů. . Patříme mezi přední implementátory ERP řešení NAVISION na českém a slovenském trhu. Více informací o naší společnosti získáte na adrese www.axiomsw.cz.

Témata článku: Microsoft, Leasing, Axiom

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje