Společnost e-FRACTAL, s.r.o. posiluje svůj tým

Společnost e-FRACTAL, s.r.o., jedna z nejdynamičtěji se vyvíjejících technologických firem na českém trhu, dnes oznámila obsazení pozice projektové manažerky Kamilou Pobudovou.
Společnost e-FRACTAL, s.r.o. posiluje svůj tým

Kamila Pobudová bude mít na starosti projektový management a současně bude zajišťovat externí komunikaci společnosti. Jeden z prvních projektů, o které se bude ve společnosti e-FRACTAL starat je projekt SMS Touch, a to jak v České republice, tak v celé Evropě. Tento projekt nabízí sofistikovanou obousměrnou komunikaci mezi počítači a mobilními telefony na bázi SMS.

 

„S růstem naší společnosti souvisí i systematické obsazování klíčových pozic, souvisejících s udržením maximální možné kvality našich projektů a obsluhy zákazníků,“ prohlásil Jakub Zahrádka – obchodní ředitel společnosti e-FRACTAL. „Kamila Pobudová prokázala ve výběrovém řízení schopnosti, které ji pomohou rychle zvládnout veškeré úkoly na ní kladené,“ doplnil.

 

„Hledala jsem dynamickou společnost, ve které bych uplatnila své schopnosti a jazykové znalosti,“ uvedla Kamila Pobudová – nová projektová manažerka společnosti e-FRACTAL. „Společnost e-FRACTAL mne zaujala díky image, kterým na trhu působí a portfoliem projektů, na jejichž realizaci se mohu podílet,“ dodala.

 

Kamila Pobudová je absloventkou University of New York in Prague a dříve pracovala pro společnostech ING Nationale-Nederlanden a Amcico AIG. Mluví plynně anglicky a francouzsky, mezi její koníčky patří hudba, film a divadlo, ze sportů squash, tenis, snowboarding a golf. 

 

e-FRACTAL

Společnost e-FRACTAL, s.r.o. byla založena v roce 2001 jako 100% dceřiná společnost společnosti FRACTAL s.r.o., významné společnosti působící v oblasti podnikání na internetu. Cílem založení bylo oddělení technologické části společnosti a střediska pro výzkum a vývoj do samostatného právního subjektu. Po necelém roce působení na poli vývoje software získala společnost e-FRACTAL významnou globální vývojářskou zakázku od společnosti Microsoft Corporation (Redmond, USA) při vývoji Lotus Notes Connectoru pro Mobile Information Server. Produkt SMS Touch používá řada společností v České republice.

Společnost FRACTAL se v letech 2001, 2002 a 2003 umístila ve „Fast 50“ mezi nejrychleji rostoucími technologickými společnostmi ve střední a východní Evropě. Současně se v roce 2001, 2002 a 2003 umístila i v soutěži Fast 500 Europe, kterou pořádá společnost Deloitte and Touche, jako žebříček nejrychleji rostoucích technologických společností v celé Evropě.

 

Pro další informace kontaktujte:

 

e-FRACTAL s.r.o.
Petra Hemrová, manažerka pro P.R.
Tel.: 222 512 000
e-mail: petra.hemrova@e-fractal.cz
 

 

Váš názor Další článek: Norton Antivirus propustí díky chybě nebezpečný kód

Témata článku: Microsoft, Squash, Snowboarding, Fractal, Golf


Určitě si přečtěte

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

** Během pár týdnů přijdou na trh výkonnější notebooky ** Čím dražší notebook vybíráte, tím víc se vám změní nabídka ** Také lehké notebooky budou téměř herní

Tomáš Holčík | 52

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 46

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

** Karanténní opatření nás drží doma a mnozí mají více času navíc ** Připomeneme proto často odkládané činnosti uživatelů počítačů ** Právě teď je ten správný okamžik, kdy se do nich pustit

Karel Kilián | 71Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor