Společnost Dynavix zahájila testovací provoz aplikace pro správu navigačních zařízení

Společnost Dynavix zahájila testovací provoz aplikace pro správu navigačních zařízení

Společnost Dynavix rozšiřuje portfolio svých služeb zákazníkům a uvolňuje testovací betaverzi aplikace Dynavix Manager. Tato aplikace umožňuje automatickou aktualizaci navigačního softwaru Dynavix, poskytuje informace o dostupných mapových updatech a zjednodušuje práci s evidencí jízd. Dynavix Manager Beta2 je dostupný pro uživatele navigací Dynavix od 4. srpna 2009 pomocí jednoduché a pohodlné obsluhy přes počítač.

Dynavix Manager Beta2 je určen pro uživatele navigačního softwaru Dynavix 8, kteří jej mohou volně stáhnout z webových stránek výrobce (www.dynavix.cz). Aplikace je lokalizovaná do českého, slovenského a anglického jazyka. Zajišťuje přístup k těmto službám:

 • Pohodlná aktualizace navigačního softwaru Dynavix
  V případě uvolnění nové verze navigačního softwaru Dynavix je uživatel upozorněn na možnost aktualizace. Při potvrzení je prostřednictvím internetu stažena a nainstalována aktuální verze, přičemž uživatelské nastavení zůstává zachováno.
   
 • Zálohování uživatelského nastavení, zálohování kompletní karty
  Umožňuje zálohovat uživatelská nastavení a kompletní navigační software Dynavix pro případ neočekávané poruchy paměťové karty.
   
 • Rychlý přístup k uživatelským příručkám jednotlivých zařízení
  Zjednodušený přístup k seznamu uživatelských příruček zařízení Dynavix, které jsou k dispozici na webových stránkách výrobce.
   
 • Informace o dostupných updatech mapových podkladů
  Dynavix Manager informuje uživatele o dostupných mapových updatech, které je možné zakoupit přes e-shop společnosti Dynavix nebo přímo stáhnout do zařízení zakoupených s programem 3R.
   
 • Možnost updatů map v rámci 3R programu
  Mapové podklady lze aktualizovat stažením ze serveru společnosti Dynavix.
   
 • Import a editace vlastních bodů zájmu (POI)
  Dynavix Manager rozšiřuje možnosti správy vlastních bodů zájmu. Hromadně lze editovat a následně importovat tyto body do navigací Dynavix a softwaru Dynavix pro PDA. Uživatelé si navíc mohou navzájem své oblíbené body zájmu předávat. Funkci ocení také obchodní zástupci firem, kteří si mohou do navigace importovat seznam vlastních klientů.
   
 • Rychlý přístup k exportovaným datovým souborům pro Evidenci jízd
  Zjednodušená práce s datovými soubory pro funkci Evidence jízd, které je možné filtrovat podle požadovaného období a typu (záznamy o jízdách a tankování).

Podrobné informace o použití aplikace Dynavix Manager Beta2 jsou shrnuté v uživatelské příručce, která je zveřejněná na webových stránkách www.dynavix.cz. Společnost Dynavix dále pokračuje ve vývoji této aplikace a bude rozšiřovat portfolio jejích služeb.

Další článek: Návod: Pozadí Bing.com jako aktivní téma pro Windows 7

Témata článku: Manager, Pohodlná práce, Dostupná informace, Update, Rychlý přístup, Dostupný soubor, Kompletní editace, Navigační software, Evidence, Testovací jízda, Nejprodávanější navigace, na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Bankovní identita bude jednotná. K České spořitelně, ČSOB a KB se připojí menší banky
Lukáš Václavík
Portál občanaBankaeGovernment
Platby kartou se můžou rozšířit úplně všude. Jako terminál poslouží mobil
Lukáš Václavík
BankaPlacení mobilemNFC
Lépe bylo bez Googlu, přiznal s odstupem bývalý šéf Waze
Markéta Mikešová
WazeGoogle
Superinteligenci nedokážeme ovládat a nejspíše se nedozvíme, že už tam někde je

Superinteligenci nedokážeme ovládat a nejspíše se nedozvíme, že už tam někde je

** Firmy i organizace včetně EU připravují etické kodexy pro A.I. ** Vědci z Madridu zkoumali, jestli je budeme moci aplikovat na A.I. 2.0 ** A je tu háček, superinteligence pro nás totiž bude neuchopitelná

Jakub Čížek | 84

Jakub Čížek
Umělá inteligence
Technici nestíhají. Cetin dočasně přerušil zavádění VDSL bondingu
Lukáš Václavík
CETINPřipojení k internetu
Microsoft pořád myslí i na odpůrce předplatného. Letos vydá Office 2021
Lukáš Václavík
Microsoft OfficeMicrosoft

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest rychlých Wi-Fi 6 routerů

Jak ztišit počítač

Velký test mATX skříní