Společnost Dynavix zahájila testovací provoz aplikace pro správu navigačních zařízení

Společnost Dynavix zahájila testovací provoz aplikace pro správu navigačních zařízení

Společnost Dynavix rozšiřuje portfolio svých služeb zákazníkům a uvolňuje testovací betaverzi aplikace Dynavix Manager. Tato aplikace umožňuje automatickou aktualizaci navigačního softwaru Dynavix, poskytuje informace o dostupných mapových updatech a zjednodušuje práci s evidencí jízd. Dynavix Manager Beta2 je dostupný pro uživatele navigací Dynavix od 4. srpna 2009 pomocí jednoduché a pohodlné obsluhy přes počítač.

Dynavix Manager Beta2 je určen pro uživatele navigačního softwaru Dynavix 8, kteří jej mohou volně stáhnout z webových stránek výrobce (www.dynavix.cz). Aplikace je lokalizovaná do českého, slovenského a anglického jazyka. Zajišťuje přístup k těmto službám:

 • Pohodlná aktualizace navigačního softwaru Dynavix
  V případě uvolnění nové verze navigačního softwaru Dynavix je uživatel upozorněn na možnost aktualizace. Při potvrzení je prostřednictvím internetu stažena a nainstalována aktuální verze, přičemž uživatelské nastavení zůstává zachováno.
   
 • Zálohování uživatelského nastavení, zálohování kompletní karty
  Umožňuje zálohovat uživatelská nastavení a kompletní navigační software Dynavix pro případ neočekávané poruchy paměťové karty.
   
 • Rychlý přístup k uživatelským příručkám jednotlivých zařízení
  Zjednodušený přístup k seznamu uživatelských příruček zařízení Dynavix, které jsou k dispozici na webových stránkách výrobce.
   
 • Informace o dostupných updatech mapových podkladů
  Dynavix Manager informuje uživatele o dostupných mapových updatech, které je možné zakoupit přes e-shop společnosti Dynavix nebo přímo stáhnout do zařízení zakoupených s programem 3R.
   
 • Možnost updatů map v rámci 3R programu
  Mapové podklady lze aktualizovat stažením ze serveru společnosti Dynavix.
   
 • Import a editace vlastních bodů zájmu (POI)
  Dynavix Manager rozšiřuje možnosti správy vlastních bodů zájmu. Hromadně lze editovat a následně importovat tyto body do navigací Dynavix a softwaru Dynavix pro PDA. Uživatelé si navíc mohou navzájem své oblíbené body zájmu předávat. Funkci ocení také obchodní zástupci firem, kteří si mohou do navigace importovat seznam vlastních klientů.
   
 • Rychlý přístup k exportovaným datovým souborům pro Evidenci jízd
  Zjednodušená práce s datovými soubory pro funkci Evidence jízd, které je možné filtrovat podle požadovaného období a typu (záznamy o jízdách a tankování).

Podrobné informace o použití aplikace Dynavix Manager Beta2 jsou shrnuté v uživatelské příručce, která je zveřejněná na webových stránkách www.dynavix.cz. Společnost Dynavix dále pokračuje ve vývoji této aplikace a bude rozšiřovat portfolio jejích služeb.

Další článek: Návod: Pozadí Bing.com jako aktivní téma pro Windows 7

Témata článku: Navigační software, Rychlý přístup, Testovací jízda, Update, Manager, Dostupný soubor, Pohodlná práce, Kompletní editace, Evidence, Dostupná informace, Nejprodávanější navigace, na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky