Společnost DNS se stává distributorem produktů Oracle

PRAHA, Česká republika, 27. listopadu 2006 - Společnost DNS se stala druhým distributorem technologií společnosti Oracle v České republice. Distribuční smlouva opravňuje DNS prodávat technologie Oracle partnerským firmám společnosti Oracle. Tuto výsadu měla doposud jen jediná společnost v Česku.
Společnost DNS se stává distributorem produktů Oracle

„Spoluprací se společností Oracle výrazně rozšiřujeme naše stávající produktové portfolio o špičkové technologie v oblasti databází a middleware. Díky přidané hodnotě poskytované společností DNS v předprodejních i realizačních fázích projektů výrazně zkvalitňujeme podporu, a tím i akceschopnost rozsáhlé partnerské sítě. Rozšíření záběru DNS o technologie Oracle je v souladu s naší strategií růstu, díky níž dlouhodobě držíme dvouciferné meziroční nárůsty našeho obratu. Naším cílem je stát se ve velmi krátké době distributorem číslo jedna na českém trhu,“ uvedl Petr Poláček, ředitel společnosti DNS.

„V rozšíření distribučních kanálů vidíme především možnost zlepšení podpory našich partnerů, kteří prodávají řešení postavené na technologiích Oracle přímo zákazníkům. Díky nové smlouvě očekáváme nárůst partnerů zejména z oblasti distribuce hardwaru,“ uvedl Michal Fišer, ředitel prodeje technologií ve společnosti Oracle Czech.

 

O společnosti DNS

Společnost DNS a.s. je součástí skupiny eD System Group a.s. S obratem přesahujícím 1,5 miliardy Kč v roce 2005 je největším distributorem s přidanou hodnotou na českém trhu. Společnost dodává technologie a služby na trh výhradně prostřednictvím široké sítě svých  obchodních partnerů. DNS poskytuje partnerům silné technické zázemí, a to jak v podobě konzultačních služeb a technické podpory, tak školení, ale i v podobě špičkově vybavených  testovacích laboratoří. DNS je distributorem midrange a high-end serverů a storage společností HP a IBM, v oblasti komunikací je pak distributorem celého portfolia společnosti CISCO, Avaya a Enterasys. Významnou součást nabídky DNS pak tvoří technologie z oblasti IT security – zde je DNS distributorem Checkpoint, Crossbeam, TrendMicro, McAfee a dalších významných producentů.

 

O společnosti Oracle

Společnost Oracle (NASDAQ: ORCL) je největší světový dodavatel databázových produktů a přední výrobce podnikového softwaru. Další informace o společnosti Oracle jsou k dispozici na webových stránkách www.oracle.com/cz.

###

 

Ochranné známky

Oracle, JD Edwards, PeopleSoft a Siebel jsou registrované ochranné známky společnosti Oracle Corporation nebo jejích dceřiných společností. Ostatní názvy mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.


Výše uvedené informace mají sloužit pro obecnou představu o budoucím vývoji našich produktů. Mají pouze informativní charakter a nemohou se stát součástí žádné smlouvy. Nepředstavují závazek poskytnout nějaký materiál, kód nebo funkčnost a nelze je brát jako spolehlivé vodítko při rozhodování o nákupu. Vývoj, uvolnění a načasování popsaných vlastností a funkcí produktů společnosti Oracle závisí výhradně na uvážení společnosti Oracle.

 

Témata článku: Edwards, Testovací záběr, Významná součást

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje