SPOLEČNOST DIMENSION DATA JE V LETOŠNÍM ROCE GENERÁLNÍM PARTNEREM 7. ROČNÍKU KONFERENCE CISCO EXPO 2006

Praha, 20. dubna 2006 – Společnost Dimension Data, globální poskytovatel řešení a služeb v oblasti IT, je v letošním roce generálním partnerem konference Cisco Expo 2006, která se bude konat ve dnech 26. – 27.dubna 2006 v komplexu Village Cinemas Anděl, Radlická 3179/1E (vchod z ulice Stroupežnického 21), Praha 5-Smíchov.
SPOLEČNOST DIMENSION DATA JE V LETOŠNÍM ROCE GENERÁLNÍM PARTNEREM 7. ROČNÍKU KONFERENCE CISCO EXPO 2006

Tato akce je jednou z největších odborných IT konferencí v České republice. Letošní, již 7. ročník konference volně navazuje na předchozí úspěšné ročníky. Konference je určena všem odborníkům z oblasti informačních technologií, ze všech oborů podnikání, veřejné správy a samosprávy, škol, ale také všem vedoucím pracovníkům z oblasti obchodu, řízení podniku, marketingu, kteří se na konferenci dozvědí, jakým způsobem může inteligentní informační síť přispět ke zvýšení produktivity organizací a firem.

Dimension Data v rámci konference představí službu vyhodnocení bezpečnosti IP telefonie (Secure IP Telephony Assessment Service), která podnikům pomáhá chránit jejich investice do IP telefonie a umožňuje předejít přetížení, podvodům, zneužití a narušení systému. Služba vyhodnocení bezpečnosti IP telefonie zahrnuje hodnocení systému a doporučení osvědčených a dokumentovaných kroků k zabezpečení podnikové infrastruktury IP telefonie proti současným i budoucím rizikům.

Vyhodnocení bezpečnosti IP telefonie organizacím přináší následující výhody:

  • Omezení rizik – zajištění proti zneužití podnikové komunikace a interních informací. Maximální soulad s regulačními pokyny a zákonnými předpisy.
  • Řízení využití infrastruktury a příslušných nákladů – odborná doporučení k použití kontrolních a záznamových systémů v problematických oblastech přispívají k omezení zneužívání či nepatřičného využití telekomunikačních prostředků
  • Vyšší dostupnost a spolehlivost služeb – proaktivní izolace a eliminace rizik přispívá k vyšší odolnosti a dostupnosti IP telefonní infrastruktury
  • Vyšší spokojenost a produktivita uživatelů – vyšší dostupnost klíčových hlasových aplikací vede ke spokojenosti a větší produktivitě uživatelů.
  • Rychlá náprava – zkušení bezpečnostní a IPT technici identifikují a řeší potenciální problémy. Systém se lépe přizpůsobí rozpočtovým a technických prioritám firmy.
  • Průběžné sledování – pravidelné periodické hodnocení zajišťuje přizpůsobení nejnovějším a složitějším bezpečnostním problémům a způsobům zneužití. Zajištění dlouhodobě vysoké kvality infrastruktury.

Registrovaní účastníci konference si mohou jako v předchozích letech sestavit vlastní program výběrem z více než 40 přednášek, které budou prezentovány nejen odborníky společnosti Cisco Systems. Přednášky letos budou rozděleny do několika tematických okruhů:

  • Řešení a technologie pro poskytovatele služeb
  • Nejnovější trendy v podnikové komunikační infrastruktuře
  • Technologické přednášky, zaměřené na bezpečnost, IP telefonii, multimediální kontaktní centra, technologie pro datová centra, bezdrátové sítě, nejnovější technologie používané v sítích poskytovatelů služeb atd.
  • Doprovodné přednášky, zaměřené na sdílení zkušeností s budováním a provozováním komunikační infrastruktury poskytovatelů služeb, ve státní správě a samosprávě a v podnikové sféře

Kromě odborných přednášek (jež jsou rozděleny do tří skupin podle technické náročnosti) mohou účastníci navštívit i odborné technické stánky, ve kterých budou probíhat živé demonstrace představovaných technologií.

Zájemci o účast na konferenci mohou získat podrobné informace o programu a zaregistrovat se na www.ciscoexpo.cz.
 
O společnosti Dimension Data
Dimension Data (LSE:DDT) jako poskytovatel specializovaných služeb a řešení IT pomáhá klientům plánovat, budovat a podporovat jejich infrastruktury IT. S využitím své odbornosti v oblasti sítí, zabezpečení, operačních prostředí, úložných řešení, technologií kontaktních center a schopností v oblasti poradenství, integrace a řízených služeb vytváří řešení přizpůsobená potřebám klientů.

O společnosti Cisco Systems
Cisco Systems, Inc.,(NASDAQ: CSCO) je celosvětovým leaderem v internetových sítích. Informace o společnosti lze najít na http://www.cisco.com.
Nejčerstvější zprávy jsou vystaveny na adrese http://newsroom.cisco.com.

Váš názor Další článek: Procesory Woodcrest, Conroe a Merom již ve třetím čtvrtletí

Témata článku: Bezpečnost, Nejnovější technologie, Assessment


Určitě si přečtěte

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

** Nastavte si automatiku na každodenní rutinní záležitosti ** Propojte online služby a chytrou domácnost ** Vybrali jsme šest nejlepších služeb pro automatizaci

Karel Kilián | 14

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

** Test MacBooku Air v provedení pro rok 2020 ** Cenově dostupný notebook překvapí výkonem ** Výborné je celkové zpracování a klávesnice

Martin Miksa | 42

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

** Předpověď počasí Windy nabízí nepřebernou škálu funkcí ** Zorientovat se v nich nemusí být vždy snadné ** Proto přinášíme 12 užitečných tipů a triků

Karel Kilián | 9

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

** MyHeritage slibuje nejlepší neuronovou síť pro vylepšování fotek ** Funguje tím líp, čím horší fotku upravuje ** Otestovali jsme desítky různých snímků

Marek Lutonský, Lukáš Václavík | 36


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize