SPOLEČNOST DELL ODHALILA NEJVĚTŠÍ ŠIROKOÚHLÝ DISPLEJ

Bracknell, Velká Británie, 19. ledna 2006 – Společnost Dell dnes oznámila uvedení nového a zatím největšího LCD panelu, který zákazníkům v Evropě, na blízkém Východě a v Africe poskytne plnohodnotný zážitek podobný kinosálu nebo designovému studiu. Třicetipalcový širokoúhlý LCD monitor UltraSharp™ 3007WFP poskytne zákazníkům a profesionálům pokročilé multimediální vlastnosti a výkon.
SPOLEČNOST DELL ODHALILA NEJVĚTŠÍ ŠIROKOÚHLÝ DISPLEJ

Třicetipalcový LCD panel: monitor UltraSharp

Širokoúhlý LCD monitor Dell™ UltraSharp 3007WFP poskytuje hráčům, uživatelům pracovních stanic a profesionálům komfort 30 palců zobrazované úhlopříčky, pokročilé funkčnosti a stylový design. Velkorysý rozměr obrazovky monitoru má o 77 procent větší plochu než dvacetičtyřpalcový displej Dell 2405FPW  a umožňuje sledovat vedle sebe několik stránek nebo dokumentů a zvýšit tak vaši produktivitu. LCD panel Dell 3007WFP je optimalizován pro editování videa a fotografií, stejně tak pro 3D modelování s vysokým rozlišením, předtiskovou přípravu, počítačový návrh CAD a vizualizace nebo pro herní aplikace s odezvou necelých 11 milisekund.

S maximálním rozlišením 2560 x 1600 pixelů (WQXGA) nebo čtyřikrát větším rozlišením než v případě XGA je monitor Dell 3007WFP poslední novinkou v oblasti LCD technologií. LCD panel má integrovanou čtečku paměťových karet 9-in-2 pro snazší přístup k digitálnímu obsahu a čtyři porty USB 2.0 pro připojení zařízení jako jsou digitální fotoaparáty a tiskárny.

Uživatelé si mohou displej výškově nastavit, natočit nebo naklonit pro lepší komfort. LCD panel Dell 3007WFP je vybaven duálním konektorem DVI a pro připojení potřebuje počítače s grafickou kartou podporující režim WQXGA (2560 x 1600 pixelů) s duálním výstupem.

Cena a dostupnost
LCD monitor Dell 3007WFP je dodáván za cenu 52.900 Kč, bez DPH a dopravy, včetně tříleté záruky.
Další informace jsou k dispozici na stránkách www.dell.cz

Témata článku: Širokoúhlý monitor, Herní obsah, Tříletá záruka, Herní režim

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje