Společnost DELL™ nabízí výkon nové generace dual-core procesorů v celém sortimentu přenosných počítačů

Notebooky Dell s novými procesory přináší nárůst výkonu a snížení spotřeby elektrické energie
Společnost DELL™ nabízí výkon nové generace dual-core procesorů v celém sortimentu přenosných počítačů

 Praha, 31. srpna 2006 – Společnost Dell, významný celosvětový dodavatel notebooků, oznámila dostupnost mobilních procesorů Intel® Core™ 2 Duo ve všech přenosných počítačích řady XPS™, mobilních pracovních stanicích Dell Precision a vybraných noteboocích řady Inspiron™ a Latitude™.

Společnost Dell i nadále pokračuje v prosazování nejnovějších technologií pro běžné nasazení. Použitím procesorů Intel® Core™ 2 Duo v kombinaci s širokým spektrem rozšiřujících bezpečnostních služeb poskytuje uživateli nejlepší užitnou hodnotu za investované finance.

Počítače Dell vybavené nejnovějšími mobilními procesory jsou navrženy pro maximální výkon za podstatně menší spotřeby energie. Díky zvýšení výkonu tak mohou

i hráči počítačových her na cestách hrát ty nejnáročnější hry.

Fanoušci multimédií budou moci sledovat procesorově náročné přehrávání videodisků s technologií Blue-Ray. Zákazníkům používajícím pracovní stanice je k dispozici podpora pro 64-bitové aplikace spolu s možností přepínání mezi náročnými aplikacemi a optimální běh vícevláknových (multi-threaded) aplikací.

 

Cena a dostupnost

Od 5.září si mohou zákazníci zakoupit počítače s mobilními procesory Intel® Core™ 2 Duo ve všech modelech notebooků Latitude, Precision, Inspiron a XPS aktuálně prodávaných v ČR.

 

Více informací o produktech získáte na stránkách www.dell.cz. Další informace o službách najdete na www.dell.cz/services. Fotografie produktů jsou k dispozici na www.dell.com/photos.

 

O společnosti Dell

Dell Inc. (NASDAQ: DELL) je spolehlivým dodavatelem a partnerem v oblasti IT s různorodým sortimentem, který nabízí úplné portfolio produktů a služeb přímo zákazníkům na celém světě. Dell navrhuje, staví a dodává inovativní, na míru sestavené systémy, které přinášejí zákazníkům mimořádnou hodnotu. Celkové výnosy společnosti za poslední čtyři kvartály činily 54,2 miliardy USD. Pro více informací o společnosti Dell a jejích produktech a službách navštivte www.dell.com.

 

                                                                                       KONTAKT PRO MÉDIA:

                                                                                              Adam Nosek

                                                                                              GCI Praha

                                                                                              +420 266 798 203

                      adam.nosek@gci.cz

Témata článku: Notebooky, Dell XPS, Blue Ray, Dell Precision, Dell XPS 13, Dell Inspiron 15, Dell Inspiron, Dell Latitude, Dell XPS 15

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje