SPOLEČNOST D-LINK PŘEDSTAVUJE xSTACK – ŘADU PODNIKOVÝCH PŘEPÍNAČŮ, KTERÁ ZNÁSOBUJE VÝHODY VYPLÝVAJÍCÍ ZE SÍŤOVÉHO PROSTŘEDÍ

LONDÝN – 6. září 2005 – Společnost D-Link, včera představila svou novou řadu přepínačů pro velké podniky nazvanou xStack.
SPOLEČNOST D-LINK PŘEDSTAVUJE xSTACK – ŘADU PODNIKOVÝCH PŘEPÍNAČŮ, KTERÁ ZNÁSOBUJE VÝHODY VYPLÝVAJÍCÍ ZE SÍŤOVÉHO PROSTŘEDÍ

Zařízení xStack jsou uváděna na trh v celé Evropě za podpory jednotné kampaně, jejímž cílem je vybudovat pozici této produktové řady u podnikových zákazníků a pomoci partnerům D-Link v procesu prodeje. Kampaň je zaměřena na podporu strategie společnosti D-Link rozšířit své portfolio produktů tak, aby uspokojovalo specifické potřeby velkých podniků se zaměřením na klíčové funkce, standardizované technologie, konkurenční ceny a spolehlivý servis a podporu.

 

Vzhledem k ostré konkurenci na trhu je výkon sítě skutečně klíčovým aspektem,“ uvedl Kevin Wen, prezident společnosti D-Link Europe.  „Firmy požadují stále rychlejší a dokonalejší přepínače, avšak za stále výhodnější ceny. xStack tyto požadavky splňuje. Naši partneři nyní získávají produkty, které jim pomohou efektivně řešit potřeby podniků a zaměřit se na klíčové funkce a správu,“ uzavřel Wen.

 

Řada xStack je tvořena skupinou přepínačů, které byly navrženy tak, aby se dokázaly přizpůsobit potřebám firem a poskytnout jim aktivní řízení zabezpečení sítě, širokou interoperabilitu, vysokovýkonné 10 gigabitové stohování a řízení provozu mezi koncovými zařízeními. Díky řadě xStack se společnost D-Link nachází na trhu síťových produktů v pozici jediného výrobce schopného nabídnout komplexní řešení.

 

Funkce Single IP Management, která je k dispozici u všech produktů xStack, umožňuje plné řízení až 32 přepínačů prostřednictvím jedné IP adresy.

Společnost D-Link rovněž vyvinula zvláštní služby a podporu určené k posílení portfolia xStack. Omezená doživotní záruka, servis v nadcházející pracovní den (ve vybraných zemích) a bezplatné aktualizace firmware jsou standardně nabízeny pro všechny produkty xStack.Všechny produkty xStack Gigabit jsou navíc bezplatně dodávány s D-View – software pro správu SNMP od společnosti D-Link.

 

 

Informace o produktech xStack

Stávající portfolio produktů xStack zahrnuje následujících pět řad přepínačů:

 

  • řadu xStack DES-3500 (DES-3526 / DES-3550)

Řada D-Link xStack DES-3500 zahrnuje Layer2 řízené přepínače vybavené technologií Single IP Management. Tyto přepínače jsou vybaveny 24 a 48 10/100Base-TX a dvěma combo 1000Base-T/SFP porty a jsou určeny pro zajištění bezpečného a flexibilního připojení. Jednoduše se instalují i spravují a zahrnují zařízení umožňující přístup v rámci oddělení, mají jednoduchou správu a snadno se instalují. Lze je snadno propojit a spolecne konfigurovat s jakýmkoliv jiným přepínačem podporujícím SIM. To umožní vytvořit víceúrovňovou strukturu skládajícíc se z centrálního připojení (páteř), vysokorychlostního připojení serverů a připojení koncových uživatelů.

 

  • řadu xStack DES-3800 (DES- 3828 / DES-3828P / DES-3852)

Řada xStack DES-3800 zahrnuje Layer3 přepínače vybavené 24 a 48 10/100Mbps Fast Ethernet porty a 4 Gigabit Ethernet porty. Přepínače mohou být stohovány prostřednictvím funkce virtuálního stohování v rámci SIM. Vzhledem k přítomnosti funkce napájení po Ethernetu u DES-3828P je řada DES-3800 nejpokročilejší řadou 10/100 L3 přepínačů od společnosti D-Link, které jsou ideální pro MAN nebo pro podnikové přepínání na úrovni L3, ale také pro správu mobilních pracovních stanic. Řada DES-3800 rovněž nabízí řízení šířky pásma, funkci umožňující definovat šířku pásma na hranicích sítě a tím zajistit přidělení potřebné rychlosti pro nejkritičtější oblasti.

 

  • přepínač xStack Chassis (DES-6500)

DES-6500 je centrální modulární Layer3 přepínač, který poskytuje podnikům flexibilní řešení pro jejich páteřní sítě. Vzhledem ke konstrukci zaměřené na výkon a flexibilitu v sobě tento přepínač spojuje celou škálu funkcí s vysokou přenosovou rychlostí. Snadná správa umožňuje jeho nákladově efektivní instalaci v podnicích i ve vzdělávacích institucích.[1]

 

  • řadu xStack DGS-3300 (DGS-3324SRi, DGS-3324SR)

Řada xStack DGS-3300 je určena výhradně pro sítě Gigabit s 10Gigabit rozhraními a s bohatými funkcemi Layer 3 správy. Každý přepínač DGS-3300 je vybaven dvěma propojovacími porty umožňujícími šířku pásma až 40 Gbps, pokud jsou tato zařízení pospojována do kruhu. Produkty DGS-3300 mohou být rovněž využity pro pospojování do hvězdy, které je vhodné pro aplikace vyžadující vysokou propustnost. Přepínače jsou spojovány kabely pro vysokorychlostní pospojování, díky čemuž může celý systém fungovat jako jeden vysokorychlostní celek.

 

  • řadu xStack DXS-3300 (DXS-3326GSR, DXS-3350SR) 

Řada xStack DXS-3300 je určena výhradně pro sítě Gigabit s 10Gigabit rozhraními a s bohatými funkcemi Layer 3 správy. D-Link DXS-3226GSR/DXS-3250SR poskytuje 10GE uplink pro přenos až desetkrát vyšší rychlostí v porovnání s gigabitovým portem.[1] Na toto zařízení se nevztahuje omezená doživotní záruka

Témata článku: CS Link, Přidělený id, Nadcházející aktualizace, Gigabitový ethernet, Gigabit, Klíčová funkce

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí