Společnost d-link představila pokročilý VPN firewall pro prostředí malých a domácích kanceláří

Společnost D-Link představuje nový firewall s pokročilými funkcemi, který uspokojí bezpečnostní požadavky spotřebitelů a uživatelů z řad malých firem. DFL-200 VPN firewall poskytuje komplexní ochranu sítě a služby virtuální privátní sítě (VPN), které v kombinaci s VPN klientem (DS 601/DS-605) rozšiřují nejvyšší standardy zabezpečení také na uživatele přistupující na dálku.
Společnost d-link představila pokročilý VPN firewall pro prostředí malých a domácích kanceláří

Tento nejnovější přírůstek do rodiny firewallů společnosti D-Link, který byl vyvinut ve spolupráci se společností Clavister, rozšiřuje segmentové pokrytí od podnikových zákazníků (DFL 1100) přes malé a střední podniky (DFL-700) až po domácnosti a malé kanceláře (DFL 200). 

 

DFL-200 poskytuje kompletní ochranu sítě a VPN služby pro prostředí domácností a malých firem a poskytuje ekonomickou, ale přesto spolehlivou ochranu proti hrozbám vycházejícím z přenášeného obsahu a umožňuje rovněž filtrování obsahu, funkci firewallu, VPN a detekci průniku. „DFL-200 disponuje funkcemi, které jsou obvykle běžné u dražších zařízení,” uvedl Kevin Wen, prezident společnosti D-Link (Europe) Ltd. „Spojuje v sobě rozsáhlou ochranu firewallu a funkce internetové brány / routeru a eliminuje tak nutnost toho, aby uživatel musel instalovat samostatný firewall za internetovou bránu / router”.

 

D-Link VPN Client software slouží jako variabilní, bezpečný a ekonomický IPSec klient. DS-601 a DS-605 byly navrženy pro použití se všemi firewally D-Link řady DFL včetně DFL-200 a připojení je možné prostřednictvím běžné i bezdrátové sítě, veřejného Internetu, nebo prostřednictvím privátní sítě.

 

DFL-200 disponuje DMZ portem pro připojení externího serveru, vestavěným 4-portovým přepínačem Fast Ethernet a VPN prostupností 50 Mbps se „simultaneous advanced firewall policy rules“. Standard IPSec zajišťuje bezpečnou komunikaci mezi sítěmi a klienty. Zařízení rovněž poskytuje možnost tvorby rozsáhlých přehledů činností filtrování, sledování relací, detekce průniku, autentizace uživatelů a kontroly paketů (stateful packet inspection - SPI). Konfigurace prostřednictvím webového rozhraní umožňuje snadné nastavení systému, jeho správu a monitorování v reálném čase.

 

V případě zájmu o obrázek či o další informace, prosím kontaktujte:

 

Kontakt na společnost D-Link

Holger Wagner / Monica Reccius

D-Link Deutschland GmbH

Schwalbacher Strasse 74

D-65760 Eschborn

Germany

Tel.: +49 (0) 6196 7799-0

Fax: +49 (0) 6196 7799-300

E-Mail: hwagner@dlink.de nebo

            mreccius@dlink.de

Kontakt na PR agenturu

Patrik Schober

PRAM

Na Moráni 5

128 00 Praha 2

Tel.+ Fax: 224 913 000

 

E-Mail: patrik.schober@pram.cz

 

 

 

O společnosti D-Link

Společnost D-Link, která byla založena v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových a komunikačních řešení pro malé a střední firmy a v oblasti širokopásmových aplikací díky svým inteligentním, jednoduchým a cenově efektivním řešením pro sdílení širokopásmových připojení, bezdrátové sítě a IP telefonii.

 

D-Link Central Europe sídlí v německém městě Eschborn poblíž Frankfurtu a svými službami pokrývá Německo, Rakousko, Švýcarsko a východní Evropu. Vlastní prodejní dceřiné společnosti ve Vídni, Curychu, Varšavě, Budapešti a v Praze. V rámci programu D-Link Campus společnost nabízí školení a konzultace ohledně technologií a produktů.

 

Váš názor Další článek: Český Telecom posiluje páteřní síť

Témata článku: VPN, Wagner, Germany, Campus, D-Link, CS Link


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 47

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky