SPOLEČNOST D-LINK OHLÁSILA BEZDRÁTOVÉ MESH PŘÍSTUPOVÉ BODY PRO ŠKÁLOVATELNÉ SÍTĚ ODOLNÉ PROTI VÝPADKŮM

Londýn, 17. listopadu 2005 – Společnost D-Link oznámila plánované rozšíření svojí oceňované řady firemních bezdrátových řešení AirPremier™ o nové bezdrátové mesh síťové přístupové body.
SPOLEČNOST D-LINK OHLÁSILA BEZDRÁTOVÉ MESH PŘÍSTUPOVÉ BODY PRO ŠKÁLOVATELNÉ SÍTĚ ODOLNÉ PROTI VÝPADKŮM

Produkty pro mesh bezdrátové lokální sítě (Meshed Wireless Local Area Network – MWLAN) umožní firmám, státní správě a vzdělávacím zařízením vybudovat robustní, proti výpadku odolné dvoupásmové 802.11 spoje, které umožňují automatické rozpoznávání topologie a dynamickou konfiguraci přenosové cesty. MWLAN přístupové body umožňují vytvořit redundantní peer-to-peer bezdrátovou architekturu, která může být použita pro poskytování spolehlivého připojení pro 802.11a zařízení při souběžné podpoře spojení a provozu 802.11g klientů.

 

„Společnost D-Link je ráda, že je jedním z prvních dodavatelů, který nabízí škálovatelné firemní bezdrátové mesh síťové produkty,“ řekl AJ Wang, hlavní technolog D-Link. „Technologie mesh sítí pomůže našim firemním zákazníkům vytvářet redundantní, samoorganizující se a samozotavitelné bezdrátové sítě s větším rozsahem pokrytí a nižšími celkovými náklady na vybudování.“

 

Různé provozní režimy MWLAN dvoupásmových přístupových bodů D-Link umožní rozmanité bezdrátové konfigurace a zahrnují následující režimy: přístupový bod (AP), bezdrátový distribuční systém (WDS), WDS s AP a automatická topologie (Auto Topology). MWLAN přístupové body D-Link budou dodávány s 10/100Mb/s LAN portem pro napájení přes Ethernet (802.3af PoE), se dvěma odpojitelnými anténami s vysokým ziskem, s možností regulace vysílacího výkonu, vyvažováním zátěže, podporou pro až 16 SSID, podporou hostující VLAN a možností zablokovat vysílání SSID.

 

MWLAN přístupové body od D-Link budou obsahovat také pokročilé funkce pro zabezpečení a správu. Přístupové body budou podporovat filtrování MAC adresy a také sdílený klíč a firemní verze WPA (WiFi Protected Access) a WPA2. MWLAN přístupové body mohou být spravovány přes síť prostřednictvím SNMP, Telnet nebo SSH.

Témata článku: CS Link, Auto antény

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje