Společnost Coty Inc. podepsala s IBM pětiletý kontrakt na služby transformace podnikání

29. listopadu 2005, New York. - Coty Inc., přední globální kosmetická společnost, oznámila podepsání pětiletého kontraktu s IBM na služby nákupu ve 14 zemích Severní Ameriky a Evropy. Toto partnerství má přinést společnosti Coty podstatnou finanční úsporu díky využití globální ekonomické síly IBM a optimalizaci procesů nákupu.
Společnost Coty Inc. podepsala s IBM pětiletý kontrakt na služby transformace podnikání

Projekt má klíčový význam pro strategii globální harmonizace podnikových procesů společnosti Coty a navazuje na její program efektivity Spiral of Success (Spirála úspěchu), jehož cílem je dosažení významné finanční úspory a zároveň optimalizace podnikových procesů.  Společnost Coty v posledních letech rychle rozvíjí své stěžejní oblasti podnikání jak přirozeným růstem, tak akvizicemi. Úspora nákladů prostřednictvím tohoto projektu nákupu by měla dále urychlit růst společnosti Coty uvolněním kapitálu pro investice do existujících značek a pro další akvizice.

 

IBM bude pro společnost Coty nakupovat zboží a služby v oblastech podnikových služeb, cestování, správy budov, technologií a telekomunikací, marketingu a logistiky. Hlavní součástí projektu je implementace uceleného řešení nákupu IBM Procure-To-Pay, které bude integrováno do podnikových systémů společnosti Coty. Řešení IBM umožní webové zadávání žádostí, automatické objednávání, průběžné sledování stavu objednávek a efektivní platby dodavatelům.

 

Celkové nákupní řešení IBM dále zahrnuje odborníky IBM na různé komodity, globální kontaktní centrum a centrum zpracování splatných účtů, které bude podporovat dodavatele a zaměstnance společnosti Coty v šesti jazycích. Společnost Coty bude mít přístup k celé řadě služeb existujících center IBM pro poskytování služeb nákupu.

 

Projekt bude v příštích 15 měsících postupně spuštěn ve Francii, Velké Británii, Německu, Nizozemí, Rakousku, Belgii, Itálii, Španělsku, Irsku, Portugalsku, Švýcarsku, Monaku, Spojených státech a Kanadě.

Témata článku: IBM, Spiral, Success, Stěžejní cíl, Objednávání

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí