Společnost Compuware spolupracuje se společností Patricia Seybold Group

Celosvětové turné se zaměřuje na kritické faktory úspěšné tvorby a implementace výrazně zákaznicky orientovaných systémů elektronického obchodování
Společnost Compuware spolupracuje se společností Patricia Seybold Group
Společnost Compuware Corporation (NASDAQ:CPWR) oznámila, že společnost Patricia Seybold Group povede sérii společných seminářů, která proběhne pod názvem "Kritické faktory úspěchu elektronického obchodování" v 17 městech na celém světě. Semináře jsou určeny obchodním manažerům a manažerům IT, pověřeným implementací vysoce výkonných systémů elektronického obchodování a internetových systémů ve svých organizacích. Společnost Compuware je vedoucí dodavatel software i služeb pro vývoj, testování a správu celopodnikových aplikací organizacím, které vyvíjejí kritické podnikové systémy včetně elektronického obchodování. Patricia Seybold Group se po publikaci svého bestselleru „Customers.com“ stala přední analytickou organizací v tématech dotýkajících se elektronického obchodování a maximálního využití Internetu v podnicích.

Hlavním bodem každého půldenního semináře bude prezentace uváděná jedním ze zkušených analytiků z Patricia Seybold Group. Bude se zaměřovat na kroky, které musejí podniky a jiné velké organizace podniknout proto, aby pomohly zajistit úspěch elektronického obchodování. Prezentace bude vycházet z materiálů z „Customers.com“.

V prezentaci budou uváděny konkrétní příklady úspěšné implementace programů elektronického obchodování ve společnostech a organizacích, jako jsou Dell, Wells Fargo a National Science Foundation, které tyto programy začlenily do své běžné činnosti. Patricia Seybold Group bude rozebírat pět kroků k úspěchu, včetně způsobů, jak zákazníkům usnadnit obchodování s vámi, a nového návrhu vašich procesů styku se zákazníky z pohledu koncového zákazníka.

Experti na elektronické obchodování ze společnosti Compuware se zaměří na kritické faktory úspěchu ve vybavování profesionálů z oboru IT potřebnými prostředky a znalostmi k vytváření, testování a správě vysoce výkonných systémů. Faktory podmiňující úspěch zahrnují zkrácení doby potřebné k uvedení produktů na trh, zlepšení výkonnosti, spolehlivosti, dostupnosti a zlepšení strategií integrace stávajících a starších systémů.

Účast na seminářích, které budou organizovány ve městech Anglie, Francie, Německa, Nizozemska, Severní Ameriky, Austrálie, Japonska a Brazílie, bude bezplatná.

Registrace probíhají na adrese: www.compuware.com/ecommerce/events

„Jsme rádi, že můžeme podnikovým vedoucím pracovníkům a vedoucím pracovníkům IT na celém světě nabídnout tuto příležitost k získání informací o obchodních a technologických výzvách spojených s vývojem kritických, vysoce výkonných systémů elektronického obchodování a systémů založených na Internetu,“ řekl Joe Nathan, president a COO společnosti Compuware Corporation.

„Těší nás, že můžeme v této sérii dát hlavní slovo společnosti Patricia Seybold Group. Jejich odhodlání pomoci společnostem ve vývoji efektivních a trvale provozovatelných systémů elektronického obchodování významně doplňuje náš cíl, to jest pomoci společnostem v plánování, vytváření, testování a správě těchto systémů.“

Patricia Seybold Group
Patricia Seybold Group je firma poskytující na celém světě strategické konzultace v oboru elektronického obchodování a technologií. Firma založená v roce 1978, sídlící v Bostonu ve státě Massachusetts, nabízí strategické vedení a podrobné technologické analýzy organizacím, které chtějí využít příležitosti, jež poskytuje elektronické obchodování prostřednictvím vytváření životně důležitých vztahů se zákazníky. Firma nabízí online služby strategického plánování, podrobné výzkumné zprávy a konzultační služby podle požadavků zákazníků. Společnost se celosvětově proslavila určováním strategií a přístupů v podnicích usilujících o využití informačních technologií ke zvýšení loajality zákazníků, zkrácení doby potřebné k uvedení produktů na trh, k transformaci svých odvětví, formulování průkopnických praktik a implementaci dokonalých řešení elektronického obchodování. Přesné analýzy a hodnocení technologií provedené touto firmou pomohly stovkám společností úspěšně navrhnout a rozvíjet vnitropodnikové a mezipodnikové infrastruktury informačních technologií, aplikace a podnikové procesy.

Více informací získáte na:

www.psgroup.com nebo www.customers.com

Compuware Corporation
Řešení společnosti Compuware pro zvyšování produktivity pomáhají 14.000 největším světovým korporacím efektivněji udržovat a zlepšovat jejich kritické podnikové aplikace. Produkty a služby společnosti Compuware zajišťují okamžitou a měřitelnou návratnost investic do informačních technologií a zvyšují kvalitu a rychlost vývoje, implementace a podpory systémů a snižují související náklady. Společnost Compuware zaměstnává na celém světě přibližně 15.000 profesionálů z oboru informačních technologií. Společnost Compuware s příjmy za posledních 12 měsíců ve výši více než 1,9 miliardy USD má celosvětově vedoucí postavení v praktickém zavádění podnikových řešení a řešení pro elektronické obchodování.
Váš názor Další článek: Nainstalujte si zadarmo antiviry kvůli Y2K

Témata článku: Software, Fargo, Severní Anglie, Podrobná analýza, Nizozemsko, Wells Fargo, Potřebná aplikace, Boston, Podrobné testování, Anglie, Bestseller, Celá organizace, Group, Technologický vývoj


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

** Mapy Googlu mají spoustu funkcí, které jsou často přehlíženy ** Využijte například podrobnější možnosti plánování cest ** Hodit se mohou i tipy na sdílení nebo pohledy do minulosti

Karel Kilián | 25

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 72

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky