Společnost Compuware ohlašuje Rapid Response

Řešení, které prostřednictvím rychlé identifikace a řešení chyb provozních aplikací minimalizuje prostoje související s rokem 2000.
Společnost Compuware ohlašuje Rapid Response
Řešení, které prostřednictvím rychlé identifikace a řešení chyb provozních aplikací minimalizuje prostoje související s rokem 2000.

Praha - Farmington Hills, Michigan – 18. ledna 1999 – Společnost Compuware Corporation dnes ohlásila Rapid Response, ucelený soubor pomůcek sloužící k vyhledávání a opravování chyb kritických podnikových aplikací a následné minimalizaci prostojů informačních systémů. Rapid Response, neodmyslitelná součást každého plánu řešení nepředvídaných událostí vzniklých v souvislosti s příchodem roku 2000, je sada řešení skládající se z osvědčených nástrojů společnosti Compuware pro správu chyb

a testování, jež pomáhají identifikovat a řešit chyby dat i logické a systémové chyby, které se vyskytují

v provozním prostředí.

Analytici z oboru informačních technologií předpovídají, že až 50 procent společností na celém světě zaznamená v souvislosti s rokem 2000 nejméně jedno kritické selhání systému. Pokud nebudou taková selhání co nejrychleji identifikována a vyřešena, mohou významně ovlivnit hospodářské výsledky těchto organizací. V nedávném průzkumu s názvem ”Cena prostojů aplikací stoupá do závratných výšin”, který provedla Hurwitz Group, respondenti uváděli, že cena prostoje může dosáhnout až stovek tisíc dolarů za minutu.

”Makléřské aplikace byly, pokud jde o prostoje, vždy nejdražší a náklady zde dosahovaly více než 200 000 USD za minutu,” řekl Steve Foote, starší vicepresident Hurwitz Group, Inc. ”Prostoje výrobních

a obchodních aplikací mohou být ovšem také drahé a náklady na minutu prostoje se mohou pohybovat někde v rozmezí 20 000 až 100 000 USD.”

Rapid Response obsahuje vylepšené špičkové produkty pro správu chyb a testování, například Abend-AID, File-AID, XPEDITER, QACenter, QAHiperstation a NuMega a také EcoSYSTEMS, sadu nástrojů společnosti Compuware pro přípravu aplikací k nasazení do provozu. Tento integrovaný soubor řešení řeší problémy, s nimiž se týmy zodpovědné za informační technologie nejpravděpodobněji setkají, až přijdou do provozu aplikace upravené pro rok 2000. Soubor řešení nabízí následující schopnosti:

  • detekce – automatická identifikace problémů,
  • oznamování – mobilizace taktického týmu,
  • určování priorit – nejprve budou řešeny nejdůležitější problémy,
  • diagnostika – pochopení a odstranění problému,
  • řešení – oprava dat a problémů souvisejících s logikou.
Kromě toho lze při plánování řešení nepředvídaných událostí využít odborné znalosti profesionálních služeb společnosti Compuware. Spojení produktů a služeb společnosti Compuware může organizacím pomoci s rychlejším zavedením plánů na řešení nepředvídaných událostí podle jejich vlastních jedinečných požadavků a také s vytvořením podrobného návodu na tvorbu budoucích plánů řešení nepředvídaných událostí.

”Vzhledem k tomu, že jejich produkty mají za sebou již dlouhou řadu úspěchů v podpoře provozního využití aplikací, byla pro nás společnost Compuware jasnou volbou,” řekl Woody Andrews, systémový analytik ze společnosti Winn-Dixie. ”Spoléháme na to, že nám nyní nástroje společnosti Compuware, jako je Abend-AID, XPEDITER a File-AID, usnadní práce na konverzi aplikací a pomohou nám rychle řešit problémy v provozu.”

”Cílená zlepšení, která jsme provedli u nástrojů zařazených do řešení Rapid Response, přinášejí okamžitý prospěch zákazníkům v jejich přípravě na řešení problémů souvisejících s rokem 2000,” řekla Karen Sosnick, generální manažerka produktů pro správu chyb ve společnosti Compuware. ”Naše zaběhnutá metodika, sdílený zdrojový kód a propojení nástrojů horkými klávesami pomohly zákazníkům dosáhnout významných úspor času a peněz. Nikde není odborná zdatnost našich programátorů důležitější, než při řešení chyb aplikací v provozu.”

Kdo je Compuware Corporation
Společnost Compuware Corporation patří k předním světovým dodavatelům kompletních řešení pro vývoj, implementaci a testování informačních systémů v podnikovém prostředí. Byla založena roku 1973 a dnes se řadí mezi největší nezávislé softwarové firmy na světě. Její produkty využívá téměř 11.000 organizací po celém světě a operace firmy zajišťuje přes 5.200 zaměstnanců. Jedním z klíčových produktů je UNIFACE - komplexní vývojové prostředí pro architekturu klient/server - pokrývající téměř všechny existující platformy od Wintelu přes UNIX až po sálové počítače. Další velmi důležitou oblastí, kde společnost Compuware patří k technologické špičce, jsou testovací nástroje a produkty pro komplexní správu informačních systémů - Systems Management. Compuware Corporation se zabývá i problematikou přechodu informačních systémů do roku 2000. Obrat společnosti Compuware Corporation ve fiskálním roce 1998 překročil hranici 1,1 miliardy dolarů.
Váš názor Další článek: Amazon.com chce letos provést „velkou expanzi“

Témata článku: Hills, Wood, Jasná volba, Podrobné testování, Podnikové cílení, Rapid, Drahá společnost, Následující minuta, Aida, Zaběhnutá platforma, Woody, Celý plán


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 34

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 64


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky