Společnost Cognos se umístila v sektoru Leaders Quadrant ve zprávě New Analyst Report

Společnost Cognos se umístila v sektoru Leaders Quadrant ve zprávě New Analyst Report

Cognos, společnost IBM a světová jednička v řešeních Business Intelligence a Performance Management, dnes oznámila, že se umístila v sektoru Leaders nové zprávy Business Intelligence Platforms Magic Quadrant společnosti Gartner Inc. pro rok 2008. Společnost Gartner provádí hodnocení dodavatelů na základě ucelenosti vize a schopnosti implementace.

Firemní zákazníci a středně velké organizace po dlouhou dobu spoléhají na prověřené schopnosti společnosti Cognos v oblasti Business Intelligence, stejně jako na její transakční systémy pro snížení nákladů, zlepšení služeb zákazníkům, narovnání výkaznictví a operací a dodávku vysoce hodnotných informací pro zlepšení procesu rozhodování a zvýšení uživatelské produktivity.

„Díváme se na toto umístění jako na výsledek neustálých inovací a vedoucího postavení na trhu Business Intelligence a Performance Management,” řekl viceprezident Dave Laverty, Worldwide Marketing, Business Intelligence a Performance Management, ze společnosti Cognos. „Pomocí plného rozsahu uživatelských dovedností BI a Performance Management na jediné firemní platformě naši zákazníci mohou využívat důvěryhodné informace a posunout se od automatizace procesu k optimalizaci obchodního výkonu pro získání konkurenční výhody.”

Společnost Cognos se rovněž umístila v Corporate Performance Management Suites Magic Quadrant společnosti Gartner pro rok 2007. Tyto zprávy, které jsou pro společnost Cognos poctou, můžete najít na http://www.cognos.com/news/analyst_reviews.html.

IBM Cognos 8 Business Intelligence poskytuje řídícím pracovníkům na všech podnikových úrovních vynikající možnosti pro lepší řízení výkonů díky poskytování konsistentního, přesného přehledu obchodních informací. Jako ucelený, flexibilní produkt se IBM Cognos 8 BI snadno integruje do stávajících infrastruktur v různých systémech a datových zdrojích. Jeho zjednodušené prostředí BI zlepšuje přizpůsobení uživatele, umožňuje lepší rozhodování a poskytuje stabilní základ pro departementální BI, podnikově BI a Performance Management.

O Magic Quadrant

Magic Quadrants jsou chráněny autorským právem z prosince 2007 a ledna 2008 pro společnost Gartner, Inc. a je možné je opakovaně používat na základě svolení. Magic Quadrant je grafické znázornění trhu za specifické časové období. Zobrazuje analýzy společnosti Gartner o tom, jak si vedou určití dodavatelé ve srovnání s kritérii daného trhu, definovanými společností Gartner. Společnost Gartner nepodporuje žádného dodavatele, produkt nebo službu zobrazenou v Magic Quadrant a neradí uživatelům technologií, aby si zvolili pouze dodavatele, kteří se umístili v sektoru „Leaders”. Magic Quadrant slouží pouze jako průzkumný nástroj a není určen jako specifické vodítko pro jednání. Společnost Gartner odmítá jakékoli záruky, výslovné či odvozené, s ohledem na tento průzkum, včetně jakýchkoli záruk obchodovatelnosti nebo vhodnosti pro konkrétní účel.

O Cognosu, společnosti IBM

Cognos, společnost IBM, je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti Business Intelligence a Performance Management. Poskytuje software a služby pro podnikové plánování a BI světové třídy, čímž pomáhá firmám plánovat, chápat a řídit finanční a provozní výkony. Společnost Cognos bylav lednu 2008 získána společností IBM.

Pro více informací navštivte http://www.ibm.com/software/data/ a http://www.cognos.com.

Témata článku: Software, Dlouhá záruka, Dave, Dodavatel, Magic, Performance, Management

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje