Společnost Cleverlance vyvinula webový publikační systém pro Radio Free Europe/Radio Liberty

30. listopadu 2005
Společnost Libra v likvidaci
Praha, 30. listopadu 2005 – Společnost Cleverlance, přední dodavatel vícevrstvých řešení ve střední Evropě, se podílela na vývoji aplikace Publisher – nového webového publikačního systému Radio Free Europe/Radio Liberty Inc (RFE/RL). RFE/RL je rozhlasová stanice zřízená vládou Spojených států amerických s působností v oblasti jihovýchodní a východní Evropy, střední a jihozápadní Asii. Cleverlance je odpovědná za dodávku celého řešení. Na projektu úzce spolupracovala s analytiky RFE/RL, kteří byli nedílnou součástí projektového týmu.
Společnost Cleverlance vyvinula webový publikační systém pro Radio Free Europe/Radio Liberty

Pro realizaci tohoto projektu, jehož hlavním cílem je sjednocení přístupu k publikačnímu systému, zvýšení efektivity a snížení nákladů na jeho údržbu,  byly zvoleny ověřené technologie .NET Framework a MS Internet Information Services 6.0, které přináší požadovanou škálovatelnost a otevřenost celého systému. Data systému jsou uložena v databázích MS SQL Serveru 2000 a zprostředkovávána aplikaci prostřednictvím DAO vrstvy. Rozhraní na okolní systémy jsou realizována pomocí webových služeb.

 

Pro vývoj nového informačního systému si RFE/RL vybralo za partnera společnost Cleverlance na základě výběrového řízení. Jedním z hodnotících kritérií byla, vedle kvality dodávaných služeb a spolehlivosti, zkušenost a odborná zdatnost IT specialistů na poli .NET technologií a zkušenosti s robustními publikačními systémy.

 

„Vybrali jsme si specialisty z  Cleverlance, protože jsou pro nás zárukou kvality, odbornosti a spolehlivosti poskytovaných služeb,“ řekl Rich Malak, Deputy Director OnLine Radio Free Europe/Radio Liberty.

 

„Naše spolupráce s Radio Free Europe/Radio Liberty začala v červnu tohoto roku. Velice si vážím zkušeností a profesionálního a otevřeného přístupu zaměstnanců RFE/RL, bez jejichž vstřícného zapojení si není možné efektivní vývoj nového informačního systému představit,“ uvedl Pavel Kada, Project Manager společnosti Cleverlance.

 

„Rozhodnutí RFE/RL nás velmi potěšilo. Je to vizitka toho, že Cleverlance je silná společnost nabízející kvalitní služby napříč celým životním cyklem IT projektu. RFE/RL vybralo naši společnost jako strategického partnera v oblasti vývoje internetových aplikací. Jsme rádi, že i na tomto projektu mohou naši odborníci uplatnit řadu specifických zkušeností a znalostí, které na projektech získáváme,“dodal Tomáš Gavlas, Account Manager společnosti Cleverlance.

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 220 specialistů. V roce 2004 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 133%. Podle žebříčku „Technology Fast 50“ sestaveném společností Deloitte v roce 2005 se Cleverlance stala historicky nejrychleji rostoucí českou IT firmou ve střední Evropě.

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde: http://www.cleverlance.cz/cz/Skoleni/

Váš názor Další článek: Společnost Libra v likvidaci

Témata článku: Radio, Online Radio, Radio 1

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší