Společnost Cleverlance otevřela pobočku na Slovensku

Cleverlance Slovakia zahájila svoji činnost v SR v plném rozsahu nabízených služeb a produktů.
Společnost Cleverlance otevřela pobočku na Slovensku

Praha, Bratislava 4. listopad 2005 –Společnost Cleverlance, přední dodavatel vícevrstvých řešení ve střední Evropě, otevřela svoji pobočku Cleverlance Slovakia v Bratislavě. Primárně bude pobočka nabízet své služby v sektoru financí a telekomunikací. Do jejího čela byl před časem jmenován Jozef Havran, který je jejím Managing Directorem.

Cílem Cleverlance Slovakia je dosáhnout stejně významné pozice na slovenském trhu jakou zaujímá mateřská Cleverlance v České republice. Cleverlance Slovakia převzala stávající projekty slovenských klientů mateřské Cleverlance, současně však již nyní získává i nové zakázky a rozšiřuje tak své portfolio zákazníků a referenčních projektů.

Vzhledem k jazykové, kulturní a ekonomické blízkosti obou zemí, dokáže Cleverlance poskytovat služby svým zákazníkům na regionální úrovni jako jeden plně spolupracující tým s téměř 250 zaměstnanci. Jazykové znalosti zaměstnanců Cleverlance i Cleverlance Slovakia vytvářejí předpoklady pro poskytování svých služeb nadnárodním společnostem realizujícím své projekty v angličtině.

Aktuální kontaktní údaje na Cleverlance Slovakia jsou:

Cleverlance Slovakia s.r.o.

Palackého 4

Bratislava

Tel.: +421 254 410 283

Fax: +421 254 410 283

www.cleverlance.com

„Otevření pobočky v Bratislavě je logickým krokem v našem směřování za vytyčenými cíly. Vidíme na Slovensku velký prostor pro uplatnění našich služeb a produktů. Proto jsme výběru ředitele i celého týmu Cleverlance Slovakia věnovali velkou pozornost a věřím, že jsme vybrali dobře,“ uvedl Dobromil Podpěra. Managing Director společnosti Cleverlance.

 

„Jak jsem již uvedl při svém jmenování, jsem přesvědčen, že se velmi rychle dokážeme prosadit na čelní pozici IT firem na Slovensku v našem segmentu. Již nyní získáváme nové zákazníky,“ řekl Jozef Harvan, Managing Director společnosti Cleverlance Slovakia.

 

„Dalším z důvodů proč jsme si k expanzi vybrali právě Slovensko je tamní nabídka kvalifikované pracovní síly. Stejně jako v ČR chceme i na Slovensku vytvářet našim zaměstnancům takové podmínky, které budou motivující a přínosné pro ně a umožní rychlý rozvoj pobočky,“ dodal Vít Červinka, HR Director společnosti Cleverlance.

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 220 specialistů. V roce 2004 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 133%. Podle žebříčku „Technology Fast 50“ sestaveném společností Deloitte v roce 2005 se Cleverlance stala historicky nejrychleji rostoucí českou IT firmou ve střední Evropě.

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde: http://www.cleverlance.cz/cz/Skoleni/

 

O Cleverlance Slovakia

Společnost Cleverlance Slovakia vznikla jako pobočka Cleverlance, předního středoevropského dodavatele otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro analýzu, implementaci, a údržbu informačních systémů pro odvětví finančních služeb, telekomunikací, státní správy a samosprávy, v roce 2005. Cílem Cleverlance Slovakia je pomáhat svým klientům k úspěchům systémovou podporou jejich obchodních procesů a efektivní implementací moderních aplikačních architektur, schopných rychle reagovat na nově vznikající obchodní požadavky. Více informací naleznete na www.cleverlance.sk.

Témata článku: Bratislava