Společnost Cleverlance jmenovala nového PR Managera

Pozici PR Managera společnosti Cleverlance bude zastávat Alice Červinková
Společnost Cleverlance jmenovala nového PR Managera

Praha 22. září 2004 – Novým PR Managerem ve společnosti Cleverlance se od září 2004 stala Mgr. Alice Červinková. Alice Červinková má rozsáhlé zkušenosti v oblasti PR a marketingu.

 

Alice Červinková se bude zabývat především prohloubením a zkvalitněním komunikace mezi společností Cleverlance a odbornou i laickou veřejností a také interní komunikací společnosti Cleverlance. V nově vzniklém oddělení marketingu a PR se bude rovněž spolupodílet na některých marketingových aktivitách Cleverlance směřujícím k propagaci nových vlastních produktů a školícího centra.

 

Před svým příchodem do Cleverlance působila Alice Červinková více jak 4 roky v PR agentuře Virklis, kde se starala o klíčové klienty např. Sun Microsystems, Kerio Technologies, Livingston Electronic Services, Cleverlance atd. Postupně se propracovala na pozici senior account manager a byla hlavní kontaktní osobou pro klíčové klienty. Náplní její práce bylo mimo jiné také vedení týmu, který obstarával veškeré PR a marketingové služby pro své klienty.

 

Alice Červinková vystudovala na Univerzitě Karlově obor veřejná a sociální politika, kterému předcházelo studium sociologie a sociální politiky na stejné fakultě sociálních věd. V současné době dokončuje magisterské studium mediálních studií na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky na FSV UK. Volný čas ráda tráví v Orlických horách projížďkami na kole nebo procházkami. Mezi její další koníčky patří divadlo, četba, hudba, lyžování a squash.

 

„Jsem velmi ráda, že jsem dostala příležitost ve společnosti jako je Cleverlance, která díky svému prudkému rozvoji nastoluje téměř každý den nové úkoly. Mohu tak uplatnit nejen své zkušenosti, ale i naučit se novým věcem,“ uvedla Alice Červinková, nový PR Manager společnosti Cleverlance.

 

„PR a marketing chápeme v Cleverlance jako důležitou součást naší obchodní strategie. Věřím, že Alice bude významnou posilou pro naše Marketing a PR oddělení, “ řekl Jakub Dosoudil, Managing Director společnosti Cleverlance.

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 170 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR. 

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

 

Kontakt:

Alice Červinková

PR Manager

Cleverlance s.r.o.

Alice.Cervinkova@cleverlance.com

Mobile: + 420 777 929 426

www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: Odkazy ve SPAMu sloužící k odhlášení mohou být nebezpečné

Témata článku: Squash, Projížďka, Alice


Určitě si přečtěte

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 65

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu