Společnost Cleverlance jmenovala nového DMS/CMS software architekta

Na pozici DMS/CMS Software Architect nastoupil Ing. Richard Siegl
Společnost Cleverlance jmenovala nového DMS/CMS software architekta

Praha, 1. prosince 2004Ing. Richard Siegl (*1976) se stal novým DMS/CMS software architektem společnosti Cleverlance. Richard Siegl se bude věnovat především vedení DMS a CMS týmu z pohledu softwarové architektury a rozšíření kompetencí v oblasti používaných technologií.

 

Richard Siegl přišel do Cleverlance z České spořitelny, kde působil jako IT architekt. V České spořitelně se zabýval především Dokument Management a Workflow Management Systemu. Softwarové architektuře a programování se ale věnoval již dříve ve společnosti ELAS, kde působil více jak 5 let. Podílel se na významných projektech pro slovenské finanční domy a telekomunikační společnosti.

 

Richard Siegl vystudoval obor aplikovaná informatika na fakultě Řízení a informatiky Žilinské univerzity. Richard Siegl je ženatý. Mluví plynně anglicky. Ve volném čase se rád věnuje sportu a hudbě.

 

Veľmi rád som prijal možnosť pracovať v Cleverlance. Predovšetkým ma lákalo prostredie českej vývojárskej spoločnosti s tak neuveriteľne rýchlym rozvojom. Verím, že budem mať možnosť nielen uplatniť svoje doterajšie skúsenosti a zároveň nové získať, ale aj posilniť dobré meno firmy,“ řekl Richard Siegl, DMS/CMS SW Architekt společnosti Cleverlance.

 

„Richard je pro náš tým DMS/CMS specialistů vítanou posilou. Jeho bohaté zkušenosti, ale i schopnost práce v týmu a vysoké pracovní nasazení významně přispívají k profesionálním ,“ dodal Dobromil Podpěra, Technical Director společnosti Cleverlance.

 

 

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 170 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR. 

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

 

 

Kontakt:

Alice Červinková

PR Manager

Cleverlance s.r.o.

Alice.Cervinkova@cleverlance.com

Mobile: + 420 777 929 426

www.cleverlance.com

Váš názor Další článek: Karneval reaguje na nabídku UPC a také zvýší rychlost

Témata článku: Software, Richard, Alice


Určitě si přečtěte

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 91

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

Pojďme programovat elektroniku: Postavíme bezpečnostní systém za 30 Kč

** Před pár týdny jste si mohli v akci koupit Wi-Fi desku za jeden dolar ** Nám už TTGO T-Display dorazila do redakce ** Připojíme k ní jazýčkový kontakt a vyrobíme bezpečnostní systém

Jakub Čížek | 30

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF