Společnost Cisco Systems oznámila konání 8. ročníku konference Cisco Expo 2007

Praha, 19. ledna 2007 – V letošním roce se 8. ročník jedné z největších IT konferencí Cisco Expo 2007 bude konat ve dnech 25. – 26. dubna 2007 v Kongresovém centru Praha.
Společnost Cisco Systems oznámila konání 8. ročníku konference Cisco Expo 2007

Konference Cisco EXPO je vždy jedním z nejdůležitějších milníků fiskálního roku společnosti Cisco Systems, kdy zákazníci, partneři a celá ICT veřejnosti má možnost seznámit se s nejnovějšími trendy ve vývoji telekomunikačních technologií.

V programu přednášek na konferenci Cisco EXPO 2006 se objevovaly informace o konvergenci hlasu, dat a obrazu do jedné infrastruktury, problematika bezpečnosti a splývání pevných a mobilních sítí, jak v datových, tak i hlasových a obrazových řešeních. Právě tyto nové možnosti produktů a celých telekomunikačních sítí vytvářejí řešení, která jsou nezávislá na čase, místě i komunikačním rozhraní, a přispějí tak k dalšímu zvyšování efektivity a produktivity společností, jež tyto nové trendy využijí při budování svých informačních systémů.

„Rekordní účast zákazníků a partnerů na konferenci Cisco EXPO 2006 navíc potvrdila skutečnost, že současný ICT průmysl, a tedy i Cisco Systems, jsou v České republice na vzestupu,“ říká generální ředitel společnosti Cisco Systems Česká republika Miloslav Rut. „To mimo jiné znamenalo další investice do rozvoje organizační struktury lokální Cisco kanceláře, ale i do rozvoje naší partnerské báze. Stejně důležité budou i investice do vzdělávání našich budoucích spolupracovníků a uživatelů, a to jak na středních a vysokých školách prostřednictvím programu Cisco Networking Akademie, tak například budovaním kompetenčních center, která umožní další vzdělávání a tím i zvyšování spokojenosti našich zákazníků. V letošním roce je hlavním mottem konference WELCOME TO THE HUMAN NETWORK a já věřím, že některé novinky jak v organizaci přednášek, tak otevření většího prostoru pro prezentaci našich partnerů  nás posune ze světa informačních technologií opět o krok blíž k co nejširší veřejnosti – k síti lidí.“

Váš názor Další článek: Oživeno: Zdražil Skype telefonování přes internet?

Témata článku: Motto, Moto 360, Nejnovější trend, Welcome, Nový milník, Networking, Budoucí krok, Moto, Expo

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší