SPOLEČNOST CA POŘÁDALA EITM Day

PRAHA, 13. dubna 2006 – Společnost CA uspořádala dne 9. března 2006 v hotelu Novotel Don Giovanni v rámci uvedení nové strategie EITM Day pro své zákazníky a partnery. Více než 80ti účastníkům z řad IT profesionálů byla představena nová koncepce Enterprise IT Managementu – EITM, jež spočívá ve sjednocování a zjednodušování řízení celopodnikových informačních technologií (IT) s cílem zajistit maximální návratnost firemních investic do IT.
SPOLEČNOST CA POŘÁDALA EITM Day

Tato koncepce přizpůsobuje IT zdroje podnikatelským potřebám organizace. Umožní získat větší kontrolu nad náklady, lépe optimalizovat úrovně služeb, řídit rizika a přizpůsobit IT investice podnikatelským aktivitám.

Koncepci ETIM představil na semináři Peter Matthews, CA Technology Strategist.   John Kampman, CA Solution Manager, se zabýval otázkou jaké jsou efektivní procesy, jak zefektivnit chod organizace a jakou metriku použít při směrování informačních technologií a obchodních záměrů Petr  Běhávka, Senior Consultant CA poté popsal realizaci koncepce EITM pro dvě vybrané oblasti - Business Service Optimization a Enterprise Systems Management.

CA připravuje také EITM Day na Slovensku, konkrétně v Bratislavě 23. května 2006.

Enterprise IT Management
Současné přístupy ke správě IT v rámci organizace jsou stále příliš nejednotné. Tato nejednotnost negativně ovlivňuje efektivitu, zabezpečení a schopnost technologií IT zaručit spolehlivost služeb a současně sladit investice s podnikáním. Ke sjednocení a zjednodušení správy IT je však nezbytně nutný integrovaný přístup. Vize EITM společnosti CA integruje komplexní sadu řešení pro správu IT, která organizacím nabízí možnost plného využití osob, procesů a technologií při řešení naléhavých otázek IT, mezi něž patří správa rizik, snižování nákladů a zvyšování kvality služeb. Přístup společnosti CA je navíc modulární: umožňuje zákazníkům zaměřit investice v oblasti správy IT nejprve na kritické problémy, rychle využít těchto počátečních přínosů a poté vlastním tempem doplňovat další možnosti.

O společnosti CA
Společnost CA (NYSE: CA), jeden z největších světových poskytovatelů softwaru pro správu informačních technologií (IT), sjednocuje a zjednodušuje správu podnikových informačních systémů. Společnost byla založena v roce 1976, má ústředí v Islandii ve státě New York a slouží zákazníkům ve více než 140 zemích. Další informace najdete na http://www.ca.com.
Svou pražskou pobočku otevřela společnost CA v roce 1998 a zaměstnává 20 místních a regionálních pracovníků. V Praze také sídlí vývojové pracoviště CA Mainframe Center of Excellence, které v následujících letech zaměstná více než 200 vývojářů řešení pro prostředí počítačové platformy mainframe. Další informace najdete na http://ca.com/cz

Váš názor Další článek: Nová verze Firefoxu zvyšuje bezpečnost a stabilitu

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší