Společnost Borland s.r.o. pořádá seminář s názvem „DELPHI/VISTA + PHP“

Praha, 9.2.2007 – Společnost Borland s.r.o. pořádá dne 6.3.2007 odborný seminář, na kterém představí nové produkty a technologie společnosti CodeGear, dříve známé pod názvem „Skupina vývojových nástrojů společnosti Borland Software Corporation“.
Společnost Borland s.r.o. pořádá seminář s názvem „DELPHI/VISTA + PHP“

Během zhruba čtyřhodinového semináře se návštěvníci seznámí s novými vlastnostmi produktové řady Delphi, především v oblasti podpory operačního systému MS Windows Vista a v oblasti podpory AJAX (Asynchronous JavaScript and XML), tedy technologie vývoje interaktivních webových aplikací. Dále zástupce společnosti CodeGear představí plány společnosti v oblasti rychlého vývoje aplikací v jazyce PHP a představí předběžnou verzi moderního vývojového prostředí pro aplikace v tomto jazyce. Představeny budou i nové vlastnosti databázového systému CodeGear InterBase 2007.

Seminář se bude konat dne 6.3.2007 v pražském hotelu Olšanka od 9:30 hodin, registrace začne v 9:00 hodin. Přednášet bude pan Fredrik Haglund, technický specialista evropského zastoupení společnosti CodeGear. Přednáška v angličtině bude simultánně tlumočena do češtiny. Vstup je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace na stránkách webserveru Borland s.r.o., kde budou v průběhu 7. týdne umístěny další informace, především pozvánka s popisem programu a registrační formulář.

Na tuto akci srdečně zveme i novináře z odborných i populárních periodik a provozovatele či odborné redaktory serverů s informatickým obsahem. Pokud máte zájem o rozhovor s přednášejícím, panem Frederikem Haglundem, prosíme spojte se s Borland s.r.o., rádi rozhovor zprostředkujeme.

Váš názor Další článek: Intel a USAID se zavázaly rozšířit přístup k technologiím na rozvojových trzích

Témata článku: Software, Moderní oblast, Předchozí návštěvník, Webový specialista, Ajax

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší