Společnost Bizerba si vybrala Geolus Search

7. března 2007
Březen - měsíc PHP chyb
Společnost UGS, přední světový poskytovatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila, že BIZERBA, společnost zabývající se profesionálními váhovými a informačními technologiemi, bude používat vývojové prostředí NX dodávané firmou UGS, Teamcenter, UGS digitální řešení pro správu životního cyklu produktu a Geolus Search, UGS aplikaci umožňující nejenom vyhledávání textu, ale také vyhledávání dílů v rozsáhlých soustavách na základě jejich geometrické podobnosti.
Společnost Bizerba si vybrala Geolus Search

BIZERBA bude tento software používat pro vývoj a konstrukci svých maloobchodních a zakázkových vah.

BIZERBA se specializuje na produkci vah určených do výroby, příručních pokladen, inventárních kontrolních systémů a průmyslových váhových a informačních systémů. Společnost potřebovala PLM řešení, které by zajistilo snížení času nutného pro vývoj nových komponent a zároveň umožnilo snadnou integraci do stávajícího systému.

Tradiční vyhledávací postupy jsou založeny jen na porovnávání a vyhledávání čísel modelů a jejich popisu. Přestože je tento způsob velmi užitečný, má své hranice a neumožňuje společnostem plně optimalizovat správu modelů, a to z důvodu neslučitelnosti standardů a klasifikací, omezených zásad pro čísla modelů a jazykové závislosti.

Program Geolus Search kombinuje tradiční vyhledávací funkce s revoluční technologií vyhledávání geometrických podobností, které přesně identifikují stejné či podobné komponenty.Tato funkce zajišťuje opětovné použití již jednou navržených komponent, a zamezuje tak časovým a finančním ztrátám, které by byly způsobeny návrhem či případnou koupí již existujících dílů.

„Abychom zvýšili efektivitu při vývoji našeho produktu, kladli jsme velký důraz na možnost integrace PLM řešení. Při výběru PLM strategie pro BIZERBA nás společnost UGS přesvědčila rozsáhlým portfoliem produktů a kompetentní poradenskou službou,“ říká Dr. Andreas Rebetzky, assistant manager pro informační technologie společnosti BIZERBA.

„Se softwarovým řešením Teamcenter může BIZERBA spravovat všechna data produktu během jeho životního cyklu,“ řekl Paul Vogel, vicepresident a ředitel společnosti UGS pro Evropu, Střední Východ a Afriku.„Z toho pro společnost BIZERBA plynou velké výhody, jako je zkrácení času na vývoj produktů a zlepšení kvality a bezpečnosti dat. Dále lze snížením odlišností mezi díly a možností opětovného využití již jednou vytvořených dílů dosáhnout snížení nákladů.“

Témata článku: Software, Váha, Průmyslové váhy, Váhy, Velká efektivita, Velké portfolio, Kontrolní systém, Vogel

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje