Společnost AVENET výhradním distributorem Ultimaco Safeware v České republice

Společnost AVENET, s.r.o. se stala výhradním distributorem společnosti Ultimaco Safeware v České republice.
Společnost AVENET výhradním distributorem Ultimaco Safeware v České republice

V roce 1983 byla založena společnost Ultimaco Safeware, která je s mnoha kancelářemi a distribučními partnery v Evropě, USA a jižní Americe, Asii, Austrálii a jižní Africe na špičce v oblasti bezpečnosti informačních technologií.

Produkt společnosti Ultimaco Safeware, SafeGuard® Easy, poskytuje ochranu dat a informací šifrováním. Spoluprací se špičkovými IT společnostmi, např. Microsoft®, Intel®, IBM®, HP® a TCG™ může garantovat, že uživatelé bezpečnostních produktů SafeGuard jsou neustále o krok vpřed.

Společnost AVENET, s.r.o. je distributorem značkových aktivních i pasivních komponentů pro datové sítě a telekomunikace na českém trhu. Základní sortiment tvoří metalické a optické kabelážní systémy a aktivní prvky. Sortimentní portfolio doplňuje kompletní systém pro profesionální identifikaci kabelů a vodičů. Celková nabídka obsahuje taktéž i neznačkové komponenty pro strukturované kabeláže, kompletní řadu 19" rozvaděčů s příslušenstvím a PVC žlaby. Samostatnou oblastí jsou řešení zajišťující bezpečnost dat v IT a technologie pro bezpečnou autentifikaci (eToken, smartcard).

Více informací o společnosti najdete na: www.avenet.cz

 

Váš názor Další článek: Matrox uvádí převratnou vzdálenou grafickou jednotku

Témata článku: Microsoft, Bezpečnost, Datový vodič, Kabeláž, Celková bezpečnost, SmartCard, Austrálie, PVC, Základní identifikace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší