Společnost AutoCont CZ získala ocenění „Microsoft Industry Awards 2006“

Praha, 10.července 2006 – Společnost AutoCont CZ a.s. se stala vítězem soutěže Microsoft Industry Awards 2006 v České a Slovenské republice pro rok 2006. V kategorii „Nejlepší řešení pro samosprávu“ zvítězila s přihlášeným řešením „Implementace Microsoft Enterprise Project Management pro Statutární město Brno“.
Společnost AutoCont CZ získala ocenění „Microsoft Industry Awards 2006“

Společnost Microsoft již tradičně vyhlásila výsledky každoroční soutěže MS Indrustry Awards, kde se hodnotí partnerská řešení vyvinutá na technologiích Microsoft.

Ve vítězné implementaci společnosti AutoCont,  EPM v prostředí státní správy na Magistrátu města Brna, byl zvolen MS Office Project Server jako optimální platforma pro řešení řízení a plánování projektů.

Cílem zmiňované implementace bylo dosáhnout zpřehlednění a sjednocení postupů v řízení projektu, shromáždění všech dokumentů a podkladů a v neposlední řadě i usnadnění aktivit projektového teamu.

 

Dále byla v soutěži MS Industry Awards 06 oceněna i implementace „Enterprise project Management  v Českých Aeroliniích a.s.“ a společnost AutoCont CZ tak byla zařazena jako „Finalist“ v kategorii Microsoft Office System Technology Award.

 

O společnosti:

 

AutoCont CZ a.s. je jednou z dceřiných společností  české soukromé společnosti AutoCont, a.s.. AutoCont působí na českém trhu ICT již od roku 1990 a z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v úspěšný holding  působící  na českém a slovenském ICT trhu. V oblasti obchodní politiky  byla nabídka soustředěna do třech hlavních linií: Outsourcing a servisní služby ,Technická, systémová a aplikační infrastruktura , Podnikové aplikace. V rámci těchto  linií se nabídka společnosti AutoCont soustředí na dva základní segmenty zákazníků, Enterprise business segment (EBS) a segment středních a menších firem (SMB).

AutoCont CZ je součástí českého soukromého holdingu AutoCont, do kterého dále patří například společnosti AT Computers, AutoCont SK a Comfor Stores.

 

 

Kontakt pro další informace:

Lucie Šejnová

Tel: +420 251 022 159

lucie.sejnova@autocont.cz

Témata článku: Microsoft, MS Office, Linie

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí