Společnost AT Computers bilancuje úspěšný rok 2005

Společnost AT Computers a.s., významný distributor IT produktů má za sebou další úspěšný rok. V roce 2005 dosáhla společnost celkového obratu 5,51 mld. CZK, což je navýšení tržeb o 500 mil. CZK (+10%) oproti minulému roku. Dosažené výsledky již dlouhodobě řadí AT Computers k nejvýznamnějším IT společnostem v ČR a na Slovensku.
Společnost AT Computers bilancuje úspěšný rok 2005

„Podařilo se nám zvýšit počet zákazníků a rozšířili jsme distribuovaný sortiment zboží. Velkou radost máme z výsledků prodeje na Slovensku a také z vysokého podílu elektronického obchodování na našem portále www.atcomp.cz - vrací se nám zpět dlouholeté investice,“ řekl marketingový ředitel Martin Wanke.

Zisk řady nových významných distribučních kontraktů (Samsung, WD pro ČR, rozšíření kontraktu HP pro Slovensko a další), spolu s dosaženými výsledky, posílil pozici AT Computers mezi elitou IT distribuce.

Pro následující období AT Computers plánuje dále posilovat a upevňovat pozici jednoho z největších distributorů a výrobců výpočetní techniky v regionu. V roce 2006 chce AT Computers navázat na dosavadní dobré výsledky překročením hranice 6,2 mld. CZK (+13%).

Témata článku: Vysoký podíl, Dobrá pozice, Významný podíl, Slovensko

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji