Společnost APC rozšířila své vzdělávací aktivity a otevřela Univerzitu pro datová centra

WEST KINGSTON, R.I., PRAHA 16. ledna, 2006 – Společnost American Power Conversion, vedoucí celosvětový dodavatel řešení dostupnosti koncové infrastruktury, otevřel Univerzitu pro datová centra – online vzdělávací instituci pro IT profesionály, inženýry a lidi, kteří stavějí anebo provozují serverové místnosti a datová centra.
Společnost APC rozšířila své vzdělávací aktivity a otevřela Univerzitu pro datová centra

Univerzita pro datová centra společnosti APC nabízí klasické hodiny v učebnách i webové kurzy. V současnosti poskytuje 14 základních kurzů a šest kurzů pro pokročilé v oborech, jako jsou navrhování, stavba a provoz datových center. Přehled kurzů naleznete na internetové adrese www.datacenteruniversity.com. Všechny kurzy, které jsou nezávislé na společnosti APC a neslouží k propagaci jejích výrobků, se zaměřují na klíčové technologie a nejlepší postupy pro špičkovou, škálovatelnou a modulární infrastrukturu datových center. Na přípravě kurzů se podíleli odborníci v oboru datových center, kteří mají za sebou desítky let zkušeností. Většinu online kurzů lze dokončit do hodiny. Univerzita pro datová centra je vzdělávacím partnerem IEEE.

„Chceme profesionálům v oboru datových center v rámci školení představit skutečné problémy, ne jen teorii,“ řekl prezident a generální ředitel společnosti APC Roger  Dowdell, Jr. „Očekáváme, že Univerzita pro datová centra pomocí vzdělávacích kurzů pomůže vyřešit nedostatek kvalifikovaných odborníků na datová centra v našem oboru. Univerzita poskytne studentům standardní školení v základní problematice navrhování, stavby a provozu datových center, ale i znalosti a dovednosti, které potřebují, aby mohli v praxi efektivně řešit problémy v dnešních sofistikovaných datových centrech. IT profesionálové nyní získali přístup k vysoce kvalitnímu vzdělání v oboru datových center v této jednorázové, rychlé vzdělávací instituci, jejíž výuka je nezávislá na společnosti APC.“

Univerzita pro datová centra nabízí IT profesionálům jedinečnou příležitost, aby si rozšířili své znalosti v řadě předmětů souvisejících s navrhováním a správou datových center, včetně posledních aplikací pro vysokou hustotu, které při stavbě datových center v podnicích přinášejí řadu náročných problémů. Mezi další populární kurzy patří Základy chlazení, Základy napájení a Základy bezpečnosti fyzické infrastruktury. Od nynějška až do 31. března poskytuje Univerzita pro datová centra své kurzy zdarma. Od 1. dubna bude jeden online kurz stát 79 dolarů.

Internetové vzdělávací kurzy jsou na vyžádání dostupné prostřednictvím webové stránky Customer Education na adrese www.datacenteruniversity.com. Od třetího čtvrtletí 2006 Univerzita pro datová centra v různých lokalitách nabídne kurzy v učebnách. Seznamy budoucích hodin v učebnách budou včas zveřejněny na uvedené stránce. Certifikace začne Univerzita pro datová centra nabízet ve druhém čtvrtletí 2006.

„Univerzita pro datová centra se snaží vyhovět velké poptávce po pokročilém vzdělávání v oborech plánování kritické síťové infrastruktury a navrhování datových center,“ dodal Roger Dowdell. „Univerzita pro datová centra je přirozeným pokračováním aktivit společnosti APC, která rozšířila své základní podnikání do dalších oblastí, jako je chlazení a klimatizace datových center anebo rackové  systémy.“

O společnosti American Power Conversion
Společnost  American Power Conversion (Nasdaq:APCC)(APC) byla založena v roce 1981 a je největším poskytovatelem globálních, koncových řešení dostupnosti infrastruktury. Komplexní nabídka APC produktů a služeb, která je navržena pro domácí i průmyslová prostředí, zkvalitňuje dostupnost, ovladatelnost a výkon citlivých elektronických, síťových, komunikačních a průmyslových zařízení všech velikostí. Společnost APC, která má svou centrálu ve West Kingston, Rhode Island v USA, oznámila obrat z prodeje ve výši 1,7 miliard USD za rok 2004 a je společností, zařazenou v žebříčcích Fortune 1000, Nasdaq 100 a S&P 500.

Váš názor Další článek: Český Telecom nabízí podle GTS zákazníkům ADSL levněji než operátorům

Témata článku: Island, Obor, Základní znalost, Stavba, Kurs, Základní stránka, West, Roger, Univerzita, Náročný profesionál

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší