Společnost AOC představuje multifunkční LCD s úhlopříčkou 68,5 cm

Společnost AOC představuje multifunkční LCD s úhlopříčkou 68,5 cm

Všichni, kteří shánějí dobrý širokoúhlý displej velikosti XXL, který se hodí k práci i zábavě, budou nadšeni novým modelemV27m s úhlopříčkou 68,6 cm/27" od společnosti AOC.

Tento LC displej, který má hloubku pouhých 2,8 cm a je zasazen do elegantní černé, patří mezi nejštíhlejší ve své kategorii. Za jeho atraktivní přední stranou s křišťálově průzračným rámečkem a vodorovnými lesklými ozdobnými prvky se nachází nejnovější zobrazovací technologie poskytující brilantní obraz. Díky vstupu HDMI (s ochranou proti kopírování HDCP) a rozlišení Full HD se dokonale zobrazí i obsah s vysokým rozlišením z nejrůznějších zdrojů signálu.

Ať už jde o kancelářské aplikace nebo vzrušující multimediální prožitky: model V27m společnosti AOC představuje všestranný širokoúhlý displej s formátem 16:9 a úhlopříčkou 68,6 cm (27"), který je vhodný prakticky pro všechny účely. Díky bleskové době odezvy pouhých pět milisekund se na tomto atraktivním displeji zobrazí bez deformací a šmouh i herní scény s rychlým pohybem. Další zárukou prvotřídní kvality obrazu a brilantních barev je vyšší jas (300 cd/m2) a kontrast 60 000:1 (DCR).

Klepněte pro větší obrázek

Díky většímu úhlu prakticky z každé perspektivy je model V27m ideální pro prezentace při schůzkách pracovních týmů nebo večery s přáteli spojené se sledováním DVD. Neviditelné vestavěné stereoreproduktory jsou zárukou skvělého zvuku.

Témata článku: Vysoký kontrast, Skvělé spojení, Herní obsah, HDCP

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji