Společnost American Power Conversion rozšířila svou oceněnou řadu mobilního příslušenství

APC na celém světě představila univerzální baterii pro notebooky se 65 Watthodinami energie.
Společnost American Power Conversion rozšířila svou oceněnou řadu mobilního příslušenství

WEST KINGSTON, Praha, 7. ledna 2006 – Společnost American Power Conversion, přední světový dodavatel řešení pro ochranu a dostupnost napájení, představila nový přírůstek své řady mobilního příslušenství – univerzální baterii pro notebooky se 65 Watthodinami energie. Mobilní uživatelé díky ní mohou své notebooky na celém světě používat déle a získali tak  snazší přístup k napájení.

“Běžní uživatelé a profesionálové neustále posouvají hranice mobilní výpočetní techniky, což vytváří příležitosti pro inovativní řešení,” řekl Joe Loberti, generální manažer divize Consumer Network Solutions group společnosti APC. “Společnost APC proto s radostí představuje rozšíření své mezinárodní řady produktů o Univerzální notebookovou baterii se 65 Watthodinami energie.”

Univerzální notebooková baterie se 65 Watthodinami energie je lehká, přenosná baterie pro notebooky, která poskytuje až šest hodin provozu v závislosti na velikosti a konfiguraci počítače. Lze ji snadno nastavit díky přepínači úrovně napájení a LED kontrolce, která informuje o  zbývající kapacitě baterie. Jde o ideální řešení pro dlouhé obchodní cesty anebo pro nabití baterie notebooku, když není k dispozici zásuvka. Univerzální notebooková baterie se 65 Watthodinami energie je nyní dostupná na celém světě.

O společnosti American Power Conversion
Společnost  American Power Conversion (Nasdaq:APCC)(APC) byla založena v roce 1981 a je největším poskytovatelem globálních, koncových řešení dostupnosti infrastruktury. Komplexní nabídka APC produktů a služeb, která je navržena pro domácí i průmyslová prostředí, zkvalitňuje dostupnost, ovladatelnost a výkon citlivých elektronických, síťových, komunikačních a průmyslových zařízení všech velikostí. Společnost APC, která má svou centrálu ve West Kingston, Rhode Island v USA, oznámila obrat z prodeje ve výši 1,98 miliard USD za rok 2005 a je společností, zařazenou v žebříčcích Fortune 1000, Nasdaq 100 a S&P 500.

Témata článku: Notebooky, Příslušenství, West, Network Solutions, Nasdaq, Island, Mobilní příslušenství, Síťová technika, Dlouhá cesta, Ideální řešení

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji