Společnost ALTRON posílil od začátku dubna Robert Paskovský

Společnost ALTRON posílil od začátku dubna Robert Paskovský

Novým CIO (Chief Information Officer) skupiny ALTRON se od začátku letošního dubna stal Robert Paskovský. „Jeho stěžejním úkolem bude vytvoření nového, unikátního konceptu interního systému řízení pro projektově orientovanou technologickou společnost, jakou ALTRON je, a jeho následná implementace,“ objasňuje roli Roberta Paskovského CEO skupiny ALTRON Milivoj Uzelac.

Klíčovou částí projektu je vytvoření a zavedení soboru nástrojů podpory řízení projektů a servisu a také vytvoření zcela nových součástí IS, jako například CRM systém, řízení kapacit nebo ucelený manažerský informační systém. „Všechny tyto nástroje mají sloužit především k tomu, aby společnost byla řízena efektivně a bylo zachováno tempo aktuálního dynamického růstu. Nyní jsme se dostali do situace, kdy bychom se bez těchto nových sofistikovaných systémů nadále nebyli schopni v dlouhodobém horizontu vyvíjet a růst takovým tempem jako doposud,“ shrnuje potřeby společnosti Milivoj Uzelac.

Robert Paskovský se dlouhodobě úspěšně věnuje poradenství v oblasti managementu, realizací podnikatelského záměru, zavádění a řízení změn ve firmách, působících především v oboru ICT. Podílel se na založení společnosti STORYFLEX nalezením vhodného finančního investora a tvorbou strategie společnosti. V roce 1998 stál jako zakládající akcionář u zrodu společnosti WEBCOM, jejíž vedení opustil v roce 2005. V rámci společnosti BGS LEVI Czech se podílel na fúzi s firmou ED System.

Váš názor Další článek: ČTK spekuluje: Je portál Seznam.cz na prodej?

Témata článku: Altron, Nový projekt, Klíčová role, Zavedená firma, Robert, Tempus, Tempo

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší