Společnost Akredit oznamuje ostré spuštění specializovaného serveru www.notebooknamiru.cz

Provoz internetového portálu vychází vstříc zákazníkům žádající naprostou volnost při výběru a konfiguraci notebooku při zachování velice nízkých cen.
Společnost Akredit oznamuje ostré spuštění specializovaného serveru www.notebooknamiru.cz

Notebooky součástí programu Verifikováno společností Intel® (VBI - Verified by Intel®) rozšiřují možnosti v oblasti nabídky a podpory zakázkových řešení přenosných počítačů. Možnost použítí kompatibilních, vzájemně zaměnitelných komponent od různých výrobců otevírá větší možnost volby. Vzájemnou kompatibilitu zajištuje společností Akredit speciálně vyvinutý notebook konfigurátor, který zákazníka provádí celou konfigurací. Plně unifikované notebooky jsou k dispozici zpravidla již do 3 dnů od objednání s dopravou zdarma po celém území ČR.

Zejména firemní zákazníci oceňují vedle naprosté volnosti v konfiguraci notebooků i možnost změn celého designu notebooku včetně libovolné barevné kombinace. Takto realizovány byly například již speciální edice notebooků.

AKREDIT, spol. s r.o. několik let úzce spolupracuje s nejvýznamnějšími společnostmi jak na lokální tak mezinárodní úrovni a je držitelem mnoha prestižních ocenění a certifikátů. Ze své centrály poskytuje také poradenské, logistické a servisní zázemí významným prodejcům výpočetní techniky s celorepublikovou působností.

Témata článku: Notebooky, Speciální edice

3 komentáře

Nejnovější komentáře

 • OK U. 8. 1. 2007 7:17:16
  S touto společností spolupracujeme již několik let a za tu dobu musím...
 • Šeďa 5. 1. 2007 18:53:47
  Jj, znám je a uz jsem od nich koupil nemalo veci.
  Jsou fakt v pohode,...
 • J85k2 5. 1. 2007 18:52:55
  Ano mohu jen potvrdit kvalitu firmy.Se spol.Akredit mam jen kladné...
Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?