Společnost Akredit oznamuje ostré spuštění specializovaného serveru www.notebooknamiru.cz

Provoz internetového portálu vychází vstříc zákazníkům žádající naprostou volnost při výběru a konfiguraci notebooku při zachování velice nízkých cen.
Společnost Akredit oznamuje ostré spuštění specializovaného serveru www.notebooknamiru.cz

Notebooky součástí programu Verifikováno společností Intel® (VBI - Verified by Intel®) rozšiřují možnosti v oblasti nabídky a podpory zakázkových řešení přenosných počítačů. Možnost použítí kompatibilních, vzájemně zaměnitelných komponent od různých výrobců otevírá větší možnost volby. Vzájemnou kompatibilitu zajištuje společností Akredit speciálně vyvinutý notebook konfigurátor, který zákazníka provádí celou konfigurací. Plně unifikované notebooky jsou k dispozici zpravidla již do 3 dnů od objednání s dopravou zdarma po celém území ČR.

Zejména firemní zákazníci oceňují vedle naprosté volnosti v konfiguraci notebooků i možnost změn celého designu notebooku včetně libovolné barevné kombinace. Takto realizovány byly například již speciální edice notebooků.

AKREDIT, spol. s r.o. několik let úzce spolupracuje s nejvýznamnějšími společnostmi jak na lokální tak mezinárodní úrovni a je držitelem mnoha prestižních ocenění a certifikátů. Ze své centrály poskytuje také poradenské, logistické a servisní zázemí významným prodejcům výpočetní techniky s celorepublikovou působností.

Diskuze (3) | Čekáte na nové grafické karty? Možná až na CeBITu

Témata článku: Notebooky, Speciální edice

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší