Společnost Actebis uvádí novou duální DVD vypalovačku Lite-On

Praha, 21.10. 2003 - Actebis představuje novou vysokorychlostní vypalovačku DVD disků i CD. Mechanika se vyznačuje spolehlivostí, rychlostí, bohatou softwarovou výbavou a velice příznivou cenou.
Společnost Actebis uvádí novou duální DVD vypalovačku Lite-On

Společnost Lite-On, známá především výrobou počítačových mechanik, vyvinula novou interní vypalovačku s technologií záznamu na DVD především s ohledem na rychlost, ale současně spolehlivost. Mechanika nese označení LWD-411SV03 a podporuje oba nejrozšířenější formáty nahrávatelných DVD disků, tedy formáty DVD-R/RW i DVD+R/RW. Na DVD+R/RW a DVD-R zaznamenává data až 4násobnou rychlostí, na DVD-RW 2x. Podporovány jsou samozřejmě i klasické kompaktní disky. Nejvyšší rychlost záznamu na CD-R je 40x, podporuje také high-speed CD-RW – disk se tedy vypaluje až 24násobnou rychlostí. Rychlost čtení DVD médií je 12x a kompaktních disků 40x.

Díky DVD vypalovačce Lite-On si nyní můžete vytvářet vlastní DVD video disky s plnohodnotnými interaktivními menu. Kupříkladu záznam z digitální kamery pohodlně sestříháte na svém počítači, doplníte o efekty, přidáte hudbu a to vše vypálíte na DVD, které potom v pohodlí křesla můžete sledovat na televizoru. Vzhledem k tomu, že je možné vypalovat na + i – disky, je kompatibilita se novějšími stolními přehrávači téměř stoprocentní.

Kromě videa lze samozřejmě zálohovat důležitá data, především velké objemy, na které obyčejné CD nestačí. Datové disky pak přečte jakákoliv běžná DVD-ROM mechanika.

Výrobek je plně kompatibilní se systémem Windows (98SE/ME/XP/2000).

Nová vypalovací mechanika Lite-On je určena vzhledem ke své nižší ceně široké veřejnosti a je vhodná jak do domácích počítačů, tak kancelářských sestav.

 

O společnosti: Actebis Holding GmbH byla založena v roce 1986 v Německu. Actebis má v současné době zastoupení ve 12 evropských zemích a s obratem přes 4 miliardy EUR pro rok 2002, desítkami distribučních smluv a více než 2700 zaměstnanci patří ke skupině největších distribučních IT firem v Evropě. V Čechách byla 100% vlastněná pobočka, Actebis Computer, s.r.o., založena v roce 1998. Nyní společnost Actebis nabízí  zákazníkům portfolio produktů značek: ACTIONTEC, ADAPTEC, ALPS, AMD, APC, ASUS, BROTHER, CHICONY, ECS, EDIMAX, EPOX, EPSON, EUROCASE, FULL, FUJITSU-SIEMENS, HEWLETT-PACKARD,  INTEL,  KINGSTON, LITE-ON, LOGITECH,  MAXTOR, MICROSOFT, MUSTEK, ORION, PLEXTOR, PROLINK, SAPPHIRE, SEAGATE, TRITON, VERBATIM.

 

Pro další informace se obraťte na :

 

Actebis Computer s.r.o.

Zličín Business Centre

Na Radosti 399

155 00 Praha 5

René Svoboda

Email: RSvoboda@actebis.cz

Tel:  233 091 640

Fax: 233 091 629

Více informací naleznete též na:     www.actebis.cz a www.liteon.com

Váš názor Další článek: Internetový reklamní trh v Evropě roste

Témata článku: Microsoft, Kancelářská křesla, Brother, Orion, Triton, Alps


Určitě si přečtěte

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek | 21

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy
Velký den pro Apple: Uvedl tři nové Macy s vlastním procesorem M1
Lukáš Václavík
PočítačeApple
Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, semafor PES, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, semafor PES, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

** Vývoj COVID-19 v Česku: nakažení, úmrtí, testovaní, hospitalizovaní ** Mapa podle okresů, přehled podle věku, situace v Evropě i ve světě ** Každý den aktualizované grafy a mapy

Marek Lutonský | 172

Marek Lutonský
COVID-19Koronavirus
Zapomeňte na destičky. Raspberry Pi 400 je nový počítač zabudovaný do klávesnice
Lukáš Václavík
Raspberry PiPočítače
Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

** Z WhatsAppu kvůli novým podmínkám utíkají tisíce uživatelů ** Čím nahradit populární aplikaci pro zasílání zpráv? ** Vybrali jsme pro vás 10 alternativních komunikátorů

Karel Kilián | 110

Karel Kilián
KomunikaceWhatsAppInstant Messaging

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5