Společnost Acer a její jedinečná zkušenost

Společnost Acer a její jedinečná zkušenost

Jako celosvětový TOP partner olympijského hnutí se Acer podílí na nejvýznamnější události, na níž mohou předvést ty nejlepší výkony nejen sportovci, ale i společnost Acer, která je zastoupena jedinečnými technologiemi a inovacemi.

Vynikající úroveň dokazuje především hardwarová infrastruktura, která tvoří hnací sílu olympijských her, jimž Acer poskytne více než 6200 stolních počítačů a notebooků, 4700 monitorů a 100 inženýrů a techniků. Počítačové vybavení a technici společnosti Acer se budou podílet na zajištění bezchybného průběhu pravděpodobně největší sportovní události na světě.

Infrastruktura, kterou dodala společnost Acer, má “zelenou" duši.Společnost Acer totiž dlouhodobě usiluje o ochranu životního prostředí a investuje nezanedbatelné částky do výzkumu a vývoje, protože je pevně přesvědčena, že je třeba hledat nová řešení, která budou nejen inovativní, ale také šetrná k životnímu prostředí. Z tohoto přesvědčení vychází rovněž iniciativa “Stromy pro zeleň”: společnost Acer se zavázala, že za určitý počet prodaných osobních počítačů vysadí odpovídající počet stromů a tím přispěje ke snížení spotřeby světových zdrojů.

Acer chce rovněž zprostředkovat nezapomenutelné zážitky návštěvníkům, kteří přijedou na olympijské hry do Vancouveru a jsou dychtiví objevovat nové možnosti, které jim nabízí současná technika.

Mohou se vydat na cestu, která je zavede na tři místa s různým zaměřením:

Pavilón Acer Pavilion Showcase ve Vancouveru, v LiveCity YaleTown Olympic Site, předvádí vizi společnosti Acer zaměřenou na hledání dokonalosti ve sportu i v technice. Interaktivní výstava na ploše 600 m2 vede návštěvníky po cestě, na níž se seznamují s úspěchy, které posunuly meze lidských možností.

Návštěvníci si mohou rovněž najít zimní sport, který je pro ně nejvhodnější, anebo si otestovat své znalosti z historie olympijských her na Body Machine. Na závěr ještě obdrží virtuální kartu se svým sportovním profilem.

V internetových kavárnách Acer, které se nacházejí v olympijských vesnicích ve Vancouveru a Whistleru, najdou sportovci téměř 100 plně vybavených počítačů se širokopásmovým připojením k internetu, přístupem k sociálním sítím a tiskárny, a to vše v pohodlném a uvolněném prostředí, odkud se mohou spojit s přáteli a rodinou. Dvě ze čtyř internetových kaváren Acer jsou otevřeny 24 hodin denně, přičemž zákaznickou podporu zajišťují na místě pracovníci a servisní technici společnosti Acer.

Hostitelský program pro vytvoření dokonalých podmínek pro zvláštní hosty společnosti Acer: Na oslavu jmenování celosvětovým partnerem zimních olympijských her 2010 ve Vancouveru společnost Acer přijala hostitelský program, který umožní jejím hostům prožít nezapomenutelné zážitky a rozdělit se o jedinečné okamžiky této neopakovatelné sportovní události. Více než 400 zástupců největších zákazníků, strategických partnerů a vlád ze 44 zemí se sjelo z celého světa na tuto výjimečnou akci.Zvláštní program zahrnuje účast na zahajovacím a závěrečném ceremoniálu i na všech nejatraktivnějších sportovních závodech a utkáních a dále aktivity pro volný čas - každý je zvláštním hostem společnosti Acer.

Výjimečnost znamená podporovat ty, kteří jsou výjimeční ve svých každodenních aktivitách. Z toho důvodu se společnost Acer rozhodla spojit své jméno s těmi sportovci, kteří dosáhli nejvýraznějších úspěchů ve svém odvětví. Podepsala sponzorskou smlouvu s Norskou lyžařskou federací a se dvěma vynikajícími sportovci – norským sjezdovým lyžařem Akselem Lundem Svindalem a australskou akrobatickou lyžařkou Lydií Lassila. Acer sponzoruje nejen jednotlivé sportovce, ale i celé týmy, jako např. čínskou a norskou výpravu, a dále podporuje Německý, Americký a Ruský olympijský dům formou dodávky výpočetní techniky. V těchto olympijských domech si hosté mohou vypůjčit notebook Acer, aby si stáhli nebo odeslali e-maily, surfovali na internetu a hlavně zůstali ve styku s přáteli, příznivci a rodinami.

“Skutečnou podstatou techniky je její schopnost měnit životy lidí a umožnit každému člověku vyjádřit vlastní individuální výjimečnost,” prohlásil Gianpiero Morbello, vicepresident pro marketing a značku Acer Inc. Corporate. „Právě toto společné přesvědčení svedlo dohromady Acer a olympijské hry.”

Další článek: Vyhlášen den boje proti DRM ochraně. V kalendáři si poznačte 4. květen

Témata článku: Host, Vancouver, Celý dům, Zelená plocha, Sportovní aktivita, Sporty, Olympic, Strom, Výjimečný zážitek, Sportovec, Volná plocha, Lidský pracovník, Ruský sportovec, Nový notebook levně na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 11Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu