Společnost A4tech představuje novou herní divizi Bloody

Společnost A4tech představuje novou herní divizi Bloody

A4tech do České a Slovenské Republiky přichází s krvavou edicí tří drátových herních myší: Bloody V3, V5 a V7. A4tech Bloody series znamená vynikající design, perfektní ergonomie a vyspělé technologie, které vám zajistí vítězství v každé hře. Absolutní novinkou je Multi-Core systém, který je vybaven 6 technologiemi, včetně 3 režimů střelby. Bloody je ve výsledku nejpřesnější „střelecká“ myši na světe!

Bloody series odhaluje svých 6 "dech beroucích" technologií:

- 1. Shooting Speed - Až 6X vyšší rychlost odezvy střelby. Normální doba odezvy myši je kolem 18ms, Bloody stačí jen 3 ms!

- 2. HoleLESS Engine - Myši jsou vybaveny duálním optickým objektivem (2P), který umožňuje až 54x vyšší kontrast obrazu než běžné myši a zároveň eliminuje nežádoucí světlo, čímž je zajištěno přesné snímání pohybu na jakémkoliv povrchu.

- 3. Multi-Core - Na rozdíl od klasických herních myší, které mají pouze jedno jádro, multi-core systém využívá více jader pro rychlé přepínání mezi různými postavami, což nejlépe využijete při on-line hraní. Dopřejte si tedy pro všechny herní charaktery vlastní nastavení, makra a jiné vychytávky!

Klepněte pro větší obrázek

- 4. Strafe shooting - Po aktivaci Core3, můžete použít silný ostřelovací režim s potlačením zpětného rázu zbraně a trajektorie střely.

- 5. Real-Time Gun Adjustment free software - Optimalizuje trajektorie a nastavení střelby v reálném čase a vylepšuje výkon zbraně pro přesné zásahy = neustálý headshot.

- 6. Oscar Software - Buďte neustále připraveni na jakoukoli hru! Oscar představuje vyspělý nástroj pro editaci maker, můžeteje stahovat/ukládat, ale především ponechat v myši pro různé hry. Pokud nechcete vytvářet vlastní makra, můžete si stáhnout hromadu hotových maker od komunity a hráčů Bloody.

Specifikace produktu (platí pro Bloody V3, V5, V7)

- Počet tlačítek: 7

- Rolovací kolečko: Ano

- Připojovací rozhraní: USB

- Délka kabelu: 1.8m

- Váha: 155g

- Podporované operační systémy: Windows XP / Vista / Windows 7

Témata článku: A4Tech, Makro, Multi, Oscar, Shooting, Střela, Herní režim

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí