Spojte život s tabletem: MSI oficiálně představuje svůj první tablet WindPad 100W

Spojte život s tabletem: MSI oficiálně představuje svůj první tablet WindPad 100W

Společnost MSI, přední světový výrobce notebooků, představuje svůj první tablet - WindPad 100W. Zařízení je vybaveno vícedotykovým 10,1“ displejem a špičkovým hardwarem včetně duální videokamery, G-senzoru a světelného senzoru. MSI WindPad 100W nabízí více než šestihodinovou výdrž pro celodenní zábavu. Tablet je navíc doplněn originální softwarovou výbavou MSI, která obsahuje například dotykové rozhraní Wind Touch, program pro snadné rozpoznání obličejů, zvětšování hlavního panelu nebo software pro pohodlné prohlížení obrázků. MSI WindPad 100W je založen na platformě Intel® mobile a používá operační systémem Microsoft Windows 7 Home Premium.

Jedinečné zařízení pro zábavu

MSI WindPad 100W je vybaven špičkovými technologiemi včetně duální videokamery (přední a zadní) pro pohodlné fotografování, natáčení videí a chatování s přáteli. Kromě toho MSI tablet nabízí multidotykový 10,1” displej a obsahuje i G-senzor a senzor okolního osvětlení. Díky G-senzoru přístroj umožňuje zcela automatické otáčení obrazu podle natočení přístroje. Snímač okolního osvětlení pak zajišťuje automatické přizpůsobení jasu obrazovky za nízkého osvětlení a zaručuje tak příjemné zobrazení a zároveň šetří baterii.

Bohaté možnosti připojení

MSI WindPad 100W nabízí kompletní výběr vstupních a výstupních portů, například i mini-HDMI pro připojení dalších zařízení nebo čtečku SD karet pro rozšíření úložné kapacity a snadné sdílení souborů. Tablet má samozřejmě i USB konektor, vstup pro napájecí zdroj, vstup pro mikrofon a výstup na sluchátka pro poslech vaší oblíbené hudby kdekoli budete chtít.

Originální programová výbava

MSI svůj nový WindPad 100W vybavila unikátními programy a nástroji jako je například dotykové rozhraní Wind Touch UI. Toto dotykové rozhraní pokrývá čtyři základní funkce: práci, zábavu, nástroje a síť. Dotykové rozhraní Wind Touch spojuje řadu nejčastěji používaných aplikací jako např. pohodlný prohlížeč fotografií MSI Easy viewer a multimediální přehrávač, který se dá používat pro MSN, Skype a Internet Explorer. Stačí jen pouhé doteky prstů a můžete si užívat vaše obrázky, videa, hudbu a instant messaging. MSI WindPad 100W má také funkci jednoduchého rozpoznání obličejů pro ochranu vašich dat. Dalším doplňkem je také lupa na hlavním panelu pro pohodlné zvětšení ikon na hlavním panelu včetně hodin, internetového připojení, možností napájení nebo ovládání hlasitosti.

MSI WindPad 100W obsahuje už přeinstalovaný Adobe Reader, flash player a Microsoft Office Starter 2010, který zahrnuje Office Word a Excel 2010, se kterými můžete snadno pracovat i na cestách. Spojte svůj život s tabletem MSI WindPad 100W.

Technické parametry

Operační systém

Originální Microsoft® Windows® 7 Home Premium 64 Bit

Displej

10,1” miltidotykový (1 024 × 600)

Procesor

Intel® Menlow® Z530

Grafika

Integrovaná Intel® GMA 500

Paměť

2 GB, SO DIMM ×1

HDD

32 GB (SSD)

Bezdrátová síť

802.11 b/g/n

Bluetooth

Čtečka karet

√ (SD)

Vstupy a výstupy

1 x mini-HDMI, 1 x USB, sluchátka, mikrofon, napájecí zdroj

Webkamera

Duální kamera (přední/zadní) 1,3 Mpx

Rozměry

274 × 173 × 18,5 mm

Hmotnost

800 g

Baterie

2článková (± 6 hodin výdrž)

Záruka

2 roky, vyzvednutí a doprava zdarma

Další článek: Nejlepší přenositelný program pro úpravu fotografií

Témata článku: Rozhraní HDMI, Jedinečný parametr, Home Office, Touch, Sluchátka s mikrofonem, Hlavní panel, HDMI ¨výstup, Světelné zdroje, Dotyková čtečka, Nízký jas, Wind, Natáčení videí, Webkamery zdarma, Sluchátka bluetooth, Msi notebook na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 89

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 23Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch