Špičkové technologie (nejen pro děti) na letišti v Ruzyni aneb Kdo si hraje, nezlobí

15. ledna 2007
Warezov opět masivně útočí
Herní zóna s atraktivními konzolemi od PlayStation a internetové centrum vybavené společností O2 – zdarma a pro všechny. Dvě nové atrakce, které měly zpestřit pobyt návštěvníkům Mezinárodního letiště v Praze-Ruzyni, jsou od první chvíle v obležení pasažérů.
Špičkové technologie (nejen pro děti) na letišti v Ruzyni aneb Kdo si hraje, nezlobí

Internetový terminál v prostorách restaurace Fresh Food Servis (starý Terminál-Sever I) a konzole PlayStation v Enjoy Food Station (nový Terminál-Sever II) nechala instalovat společnost Fast Food Servis (FFS), jež na pražském letišti provozuje síť gastronomických zařízení. Nejde o výjimečný počin – FFS  návštěvníkům svých kaváren, barů a restaurací nabízí špičkové technologie a média delší dobu.

„Jde o první projekt tohoto charakteru na letišti v Ruzyni, který cestující jistě ocení. Do budoucnosti uvažujeme o otevření dalších podobných zábavných zón,“ komentuje událost Andrej Dula, marketingový manažer divize PlayStation pro Česko a Slovensko. A Tomáš Ječný, výkonný ředitel pro prodej korporátním zákazníkům O2, doplňuje: „Se společností Fast Food Servis máme vynikající zkušenost. Dokazuje to skutečnost, že jde již o druhou internetovou zónu na pražském letišti, kterou společně provozujeme.“

Prohlídka a setkání u příležitosti otevření internetového terminálu O2 proběhne v restauraci Fresh Food Servis v úterý 16. ledna 2007 od 14.00. Akce se zúčastní zástupci partnerských firem, zástupci sdělovacích prostředků a další hosté.

Důrazem na rozšiřování a zkvalitňování nabídky, která překračuje rámec jídelních a nápojových lístků, se společnost FFS vydává stejnou cestou jako nejmodernější světová letiště. Představitelé firmy zastávají filosofii, že kvalitní občerstvení musí doplnit i atrakce z oblasti volného času (např. PlayStation) nebo médií (internet). „Mysleli jsme jak na děti, pro něž může být čekání na letecký spoj nekonečné, tak na jejich rodiče, kteří musejí čelit často nezvladatelné energie ratolestí. Zkrátka – kdo si hraje, nezlobí“ objasňuje Petr Kňazúr, člen představenstva Fast Food Servis, a.s.

Vzhledem ke zvyšující se poptávce po interaktivních hrách rozhodně nejde o poslední spolupráci FFS s divizí PlayStation Sony Corporation. Partneři se v těchto dnech dohodli na společném postupu při rozvoji dalších bezplatných herních zón.

Podobný vývoj lze čekat i v případě kooperace Fast Food Servis se společností O2. V současnosti je na terminálu Sever I ve veřejné části zdarma přístupných šest O2 internetových center, v terminálu Sever II ve veřejné části pak osm O2 internetových terminálů.

Součástí rozvinuté a kvalitní gastronomie v oblasti samoobslužných rodinných restaurací se stává posilující prvek zábavy a komerčního využití informačních technologií. „Jsme rádi že se nám tento trend daří rozvíjet ve spolupráci se špičkami v oborech telekomunikace a herních konzolí, " uzavírá Petr Kňazúr ze společnosti FFS.

Váš názor | Warezov opět masivně útočí

Témata článku: Internet, Fast Food, Interaktivní prohlídka, Zóna, Playstation 3, Fast, Playstation 4, Playstation 4 herní konzole, Fresh, Food, Sever, Servis, Playstation 5 herní konzole, Playstation 2, Playstation 3 herní konzole, Atrakce, Terminál, Enjoy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší