Špičkové produkty společnosti Epson získaly několik ocenění v soutěži iF Product Design Award 2010

Špičkové produkty společnosti Epson získaly několik ocenění v soutěži iF Product Design Award 2010

Design produktů společnosti Epson získal řadu ocenění v prestižní soutěži iF Product Design Award 2010.Několik produktů včetně tiskárny etiket Epson TM-C3400, multifunkční tiskárny Epson Stylus Photo PX650 a řady projektorů Epson EB (EB-S8, EB-X8, EB-W8) získalo letošní cenu mezi 2 486 soutěžními výrobky a nese uznávané logo iF.Tyto produkty budou zařazeny do užšího výběru soutěže 2010 iF Gold Awards, která se uskuteční v březnu.

Cena iF Product Design Award už 56 let představuje mezinárodně uznávanou ochrannou známku špičkového designu.Hodnotící kritéria soutěže zahrnují kvalitu designu, zhotovení, výběr materiálů, stupeň inovace, ochranu životního prostředí, funkčnost, ergonomické činitele, vizualizaci obsluhy, bezpečnost, hodnotu značky a univerzální design.

Robert Clark, výkonný ředitel společnosti Epson Europe, na tuto zprávu reagoval slovy:„Zisk ceny pro takto rozmanité produkty názorně ukazuje, jaké dokonalosti designu společnost Epson dlouhodobě dosahuje.Jsme hrdí na to, že jsme cenu iF Product Design Award získali a doufáme, že se v březnu 2010 staneme laureáty ceny iF Gold Awards.

Prostorově nenáročná tiskárna etiket Epson TM-C3400 je nejrychlejší dostupná inkoustová stolní tiskárna, která dokáže vytisknout až 1 000 etiket za hodinu.Tisková hlava Micro Piezo™ nejen zaručuje ostrost výtisků a odolnost proti rozmazání, ale také spotřebuje výrazně méně energie než jiné modely.

Zařízení Epson Stylus Photo PX650 je multifunkční fotografická tiskárna s vysokým rozlišením, která nabízí kvalitnější výtisky než fotografické laboratoře a obsahuje navíc funkci kopírování a skenování.

Řada projektorů Epson EB (EB-S8, EB-X8, EB-W8) se vyznačuje výjimečným kontrastem, přenosností a mimořádně dlouhou životností lampy až 5 000 hodin – to vše doplňuje stylový design.

Další informace o ocenění iF Design jsou k dispozici na webových stránkách http://www.ifdesign.de/index_e.

Témata článku: Epson, Gold, Projektory epson, Tiskárny multifunkční

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky