Soutěžte s Explorerem o GPS navigaci

Společnost Explorer, a.s. nabízí zájemcům o hosting šanci vyhrát kapesní počítač Acer s GPS navigací.
Soutěžte s Explorerem o GPS navigaci

Praha, 24. ledna 2006 – Šanci získat špičkovou navigaci do kapsy mají všichni zákazníci, kteří si v od 22. ledna do 19. března 2006 objednají jeden z hostingových programů společnosti Explorer na 12 měsíců.

Nový počítač Acer n35 s navigačním GPS systémem se vejde do dlaně: je elegantní, kompaktní a výkonný. Acer n35 je založen na Pocket PC a využívá Microsoft® Windows® Mobile™ 2003 Pocket PC Premium Edition. Je vybaven výkonným procesorem a integrovaným GPS modulem. Stačí ho jednoduše zapnout, odklopit anténu a vyrazit.

Kapesní počítač lze samozřejmě využít i k dalším činnostem, lze na něm pracovat s programem Pocket Word i s pracovními listy Pocket Excel a také číst přijatou elektronickou poštu, poslouchat hudbu, prohlížet fotografie atd.

Nabídka se nevztahuje na objednávky programů DNS Hosting, Parking, Alias nebo na objednávky, ve kterých je použit libovolný slevový kupón.

Více na www.explorer.cz.

 

O společnosti Explorer, a.s.
Vizí společnosti je umožnit firmám a podnikatelům plně využít jejich potenciál v online světě. Společnost Explorer poskytuje profesionální hostingové služby a zajištuje registraci a správu domén. Služeb Exploreru využívá měsíčník The Prague Tribune, publikace vydavatelství Sanoma Magazines, Henkel ČR nebo pan prezident Václav Klaus. Explorer je členem sdružení CZ.NIC, akreditovaným registrátorem domén .EU a certifikovaným partnerem společnosti Microsoft.

Témata článku: Microsoft, Windows, Tribune, Mobil s GPS navigací, Pocket, GPS navigace, Elegantní počítač

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje