Soutěž o největšího fanouška základních desek Gigabyte

Soutěž o největšího fanouška základních desek Gigabyte

Soutěž na síti Facebook o 10 rozdaných základních desek a zájezd do Taipei na akci GO OC 2010

GIGABYTE TECHNOLOGY CO,. Ltd, přední výrobce základních desek, grafických karet a výpočetních počítačových komponent s potěšením vyhlašuje na síti Facebook soutěž o největšího fanouška základních desek GIGABYTE, aby tak ocenil všechny příznivce základních desek GIGABYTE na celém světě.

Po dobu 10 týdnů ceny v podobě věnované základní desky USB 3.0

Společnost GIGABYTE bude rozdávat 1 základní desku každý týden od 17. května do 31. července. Všechno, co musíte udělat, je navštívit technický koutek základních desek GIGABYTE na síti Facebook www.facebook.com/GIGABYTEmotherboards, odpovědět na otázku týdne v diskuzní sekci, a poté budete automaticky zařazeni do týdenní hry o základní desku (vítězové budou každý týden náhodně vybráni z těch, kteří správně odpověděli na otázku týdne). Celkem rozdáváme 10 základních desek, proto se určitě zúčastněte každý týden a pozvěte také své přátele a rodinu do technického koutku základních desek GIGABYTE "To se mi líbí".

Seznam 10 základních desek, které budou rozdány

1 GA-890GPA-UD3H
1 GA-890FXA-UD5
2 GA-P55A-UD7
2 GA-H55N-USB3
1 GA-X58A-UD3R
1 GA-X58A-UD5
1 GA-X58A-UD7
1 GA-X58A-UD9

Vyhrajte zájezd do Taipei

To ale není všechno. Hledáme také největšího fanouška základních desek GIGABYTE na síti facebook. Od 17. května do 31. červencenám následujícím způsobem ukažte, že jste náš největší fanoušek:

  • Vložte komentář na naši úvodní stranu
  • Odpovězte na otázky týdne
  • Vložte fotku nebo video (můžete to být vy, vy a váš systém atd.)
  • Cokoliv dalšího, díky čemu si myslíte, že vás naše porota GIGABYTE označí za největšího fanouška základních desek GIGABYTE

Buďte kreativní a bavte se. Čím více nám ukážete, tím větší máte šanci!

V srpnu společnost GIGABYTE vyhlásí na síti facebook, kdo se podle našeho názoru projevil jako náš největší fanoušek (vybraný kolektivem společnosti GIGABYTE). Vítěz obdrží zlatou vstupenku do Taipei na Taiwan na konci září, aby mohl tento rok sledovat akci GO OC (Otevřený šampionát v přetaktování GIGABYTE). Dárkový balíček bude obsahovat letenku do Taipei, 4denní ubytování se 3 noclehy, stravováním, vstupenku na akci a prohlídku města společně s účastníky.

Chcete-li se dozvědět více o soutěži a účasti, navštivte prosím technický koutek základních desek GIGABYTE na síti facebook: www.facebook.com/GIGABYTEmotherboards.

Stránka soutěže:

http://www.facebook.com/topic.php?topic=16232&uid=209090107119#!/event.php?eid=122646264430633&ref=mf

Týdenní diskuzní sekce:

http://www.facebook.com/GIGABYTEmotherboards?v=app_2373072738#!/board.php?uid=209090107119

Yahoo kupuje Koprol a bude konkurovat Foursquare

Témata článku: Seti, Taipei, Desky, Největší fanoušek, Deska, Taiwan

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší